تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سهیل نفیسی پس از سه سال در بندرعباس کنسرت می دهد

0

سهیل نفیسی خواننده و آهنگساز مطرح کشورمان بیست و یکم اردیبهشت ماه پس از گذشت  سه سال کنسرتی را در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار»، سهیل نفیسی خواننده و آهنگساز مطرح کشورمان ساعت 20:30 روز بیست و یکم اردیبهشت ماه بعد از سه سال کنسرتی را در تالار شهید آوینی شهر بندرعباس برگزار می کند. نفیسی دراین کنسرت که به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» با همکاری موسسه «هنرمندان خاک جنوب» برگزار می شود برخی از ترانه های ابراهیم منصفی را برای علاقه مندان اجرا می کند.

تازه ترین کنسرت سهیل نفیسی که بلیت های اجرای آن از 10 روز قبل به اتمام رسیده، روز یازدهم اردیبهشت ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» و تهیه کنندگی افشین معصومی در تالار وحدت تهران برگزار می شود. سهيل نفيسي در اين كنسرت نیز منتخبی از چهار آلبوم منتشر شده خود «ريرا»، «ترانه های جنوب»، «چنگ و سرود» و «طرح نو» را برای علاقه مندان اجرا می کند. این در حالی است اجرای چند قطعه منتشر نشده از دیگر برنامه هایی است که سهیل نفیسی در این کنسرت برای مخاطبانش در نظر گرفته است.

نفیسی اردیبهشت‌ماه امسال علاوه بر تهران و بندرعباس يك اجرای دیگر در شهر شیراز خواهد داشت که تاریخ و نحوه تهیه بلیت این کنسرت طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

آلبوم «طرح نو» چهارمين آلبوم سهيل نفيسی بعد از انتشار آلبوم های «ریرا»، «ترانه های جنوب»، «چنگ و سرود» بود که آذر ماه سال 95 توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به تهیه کنندگی افشین معصومی توسط پخش «هنر شهر» در فروشگاه ها و مراکز عرضه محصولات فرهنگی هنری سراسر کشور به مخاطبان عرضه شد. در این آلبوم محمدرضا اصغری، مازیار خواجیان، حسین کمانی با ملودیکا، گیتار و گیتار بیس سهیل نفیسی را همراهی کرده اند.

فروش بلیت کنسرت بندر عباس سهیل نفیسی که این بار هم با عنوان «شبی با سهیل نفیسی» میزبان علاقه‌مندان خواهد بود از طريق سامانه «موزیکا» امکان پذیر است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ