تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«سرود کهن» در تالار وحدت به صحنه می رود

0

هم آهنگ – سارا صادقی : کنسرت «سرود کهن»کاری از حسام الدین سراج به زودی در تالار وحدت تهران برگزار می شود.
حسام الدین سراج ضمن اعلام این خبر به هماهنگ گفت: با همراهی گروه «سور» قرار است در روزهای ۲۵ و۲۶ تیرماه تازه ترین اثرم را به روی صحنه ببرم.
این خواننده در خصوص اجرای این کنسرت توضیح داد:«کنسرت «سرود کهن» در دو بخش اجرا خواهد شد. بخش اول در مایه بیات اصفهان شامل سه تصنیف به نام‌های «جستجوی دوست»، «سفر» و «دولت عشق» به همراه یک چهار مضراب است. بخش دوم در مایه دشتی است که شامل سه تصنیف و یک قطعه آوازی است.

وی افزود: در این بخش تصنیف «سرود کهن» سروده سایه به آهنگسازی مجید مولانیا به استاد هوشنگ ابتهاج تقدیم می‌شود و همچنین تصنیف خاطره‌انگیز «اشک مهتاب» از اجراهای قدیمی استاد شجریان با آهنگسازی استاد مرحوم حسن یوسف زمانی است که به استاد محمدرضا شجریان تقدیم خواهد شد.
سراج در پایان با معرفی عوامل این کنسرت گفت: در این کنسرت جمشید صفرزاده سنتور، حمید قنبری تنبک، علیرضا دریایی کمانچه، امین داوری دف، پرهام اسکندری کمانچه آلتو و مجید مولانیا تار به عنوان گروه نوازندگان حضور دارند.در این کنسرت قرار است اشعاری از مولانا ،حافظ ،حسین منزوی ، هوشنگ ابتهاج را اجرا کنم.
لازم به ذکر است که حسام الدین سراج خواننده موسیقی ایرانی ساعت ۲۱:۳۰ روزهای ۲۵ و ۲۶ تیر ماه تازه ترین کنسرت موسیقایی خود را با همراهی گروه «سور» به سرپرستی مجید مولانیا در تالار وحدت تهران برگزار می کند.علاقه مندان می توانند بلیت این کنسرت را از سایت ایران کنسرت خریداری کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ