تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

منتظر حضور علی دایی وکریمی در کنسرت «تامای» هستم

0

همآهنگ – سارار صادقی : نشست خبری گروه تامای سه شنبه ۲۹ تیرماه با حضور داریوش دهری خواننده این کنسرت و نماینده انجمن دیستروفی در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش هم آهنگ در ابتدای این نشست داریوش دهری با اشاره به برگزاری این نشست گفت: قرار است کنسرت متفاوت گروه تامای ۱۰ مرداد ماه به سرپرستی حاج بابایی ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار شود. دوست دارم در این کنسرت علی دایی وعلی کریمی حضور داشته باشند.امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

وی درباره قطعاتی که قرار است در این کنسرت اجرا شود توضیح داد: قرار است سه قطعه از البوم اولم را اجرا کنم. در این کنسرت تلاش کردیم آهنگ های آذری جدید را برگزار کنیم واز کلیشه دور باشیم.این کنسرت در حقیقت تلفیقی از موسیقی امروز ودیروز است .
این خواننده در ادامه با اشاره به تاسیس گروه تامای خاطر نشان کرد: تامای از سال ۹۰ تاسیس شده است ،این دهمین کنسرتی است که قرار است برگزار کنیم .قرار بود در این کنسرت از نوازندگان آذربایجانی استفاده کنیم ولی به دلایلی چون برگزاری فستیبال به کنسرت ما نرسیدند ؛ اما در برنامه های آینده قطعا حضور خواهند داشت.
وی درباره استفاده خوانندگان آذری از اهنگ های اکلیشه ای وقدیمی توضیح داد : متاسفانه اکثر خوانندگان آذری در کنسرت خود از آهنگهای قدیمی که قبلا خوانده شده است استفاده می کنند ؛ به همین دلیل با کلیشه وتکرار مواجه می شویم .اگر آهنگ های آذری ساپورت شود وامکانات لازم برای انتشار آلبوم های آذری فراهم شود قطعا موفق خواهیم بود.
دهری افزود: تصور می کنم گروه تامای می تواند در مسیری گام بردارد که خاطره انگیز شویم .هر گروهی که برای اجرایی دعوت می شود ؛هدفش این نیست که تنها چند آهنگ بخواند . گروه ما سبک خاص خود را دارد وبا روش متفاوت پیش می رود .قرار است در کنسرتم ۱۰ اهنگ اجرا شود که فقط سه آهنگ آن نوستالژِی است.
خواننده گروه تامای در ادامه در خصوص اجرای کنسرت شهر ستان ها گفت: برای تورکنسرت شهر ستان ها برنامه ریزی کردیم که در شهرهای زنجان،میانه ،تبریز ،سرعین واردبیل اجراهایی داشته باشیم.

رامک حیدی نماینده انجمن دیستروفی در ادامه از همکاری خود با گروه تامای گفت: انجمن ما حامی بیماران ژنتیکی است ؛بیمارانی که با مشکل تحلیل عضلات روبه رو هستند؛ که هیچ درمانی هم برای آنها وجود ندارد .گروه تامای این فرصت را به ما داد که با تبلیغات بتوانیم از این بیماران حمایت کنیم.
وی در پایان افزود : انجمن بیماران ژنتیکی از سال ۸۶ فعالیت های خود را شروع کرد ودر حال حاضر با ۱۲۰ عضو فعالیت های خود را دنبال می کند.این بیماران نیاز به حمایت های مالی دارند ،آزمایش های ژنتیکی بسیار گران است ما حتی برای کمک به این بیماران با دولت رایزنی هایی انجام داده ایم ولی متاسفانه هنوز نتیجه وجوابی دریافت نکرده ایم .امیدوارم گروه تامای بتواند با حمایت های خود به این بیماران که حامی ندارند کمک کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ