تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تولد سیروان خسروی در کنسرت زانیار

0

آهنگ «بدون تو » و«دوست دارم زندگی رو» به مناسبت تولد سیروان خسروی در کنسرت برادرش برگزار شد.
زانیار خسروی در ۴ مرداد ماه در ۲ سانس روی صحنه میلاد نمایشگاه بین المللی به اجرای برنامه پرداخت. این اجرا کاملا متفاوت از اجراهای پیشین این خواننده بود.
در این کنسرت پرحاشیه آهنگ های «بدون تو » و«دوست دارم زندگی رو» به مناسبت تولد سیروان خسروی با صدای مشترک زانیار و سیروان اجرا شد.
در بخشی از این کنسرت با اصرار هواداران سیروان خسروی به روی صحنه آمد وآهنگ های«بدون تو » و«دوست دارم زندگی رو» را اجرا کرد . زانیار خسروی هم به عنوان نوازنده کیبرد سیروان را همراهی کرد.
حضور سیروان در اجرای این کنسرت بازهم با استقبال ویژه هواداران همراه شد، به گونه ای که زانیارخسروی تا حرف می زد، هواداران سیروان را صدا می کردند. به همین دلیل زانیار گفت :اگر می خواهید من پایین می روم وادامه کنسرت را سیروان برای شما اجرا کند.
از اتفاقات جالب این کنسرت این است که سیروان خسروی در اجرای بخشی از آهنگ خود تپق زد .
در ادامه کنسرت هم انبوه جمعیت عکاسان وفیلمبرداران موجب اعتراض مردم شده بود به گونه ای که شاهد جنجال ودعوا در این کنسرت بودیم
نکته قابل توجه در این کنسرت استفاده از دستگاه کرین بود ؛در صورتیکه مجوز برای استفاده از این دستگاه را نمی دهند یا به سختی می دهند.
لازم به ذکر است که ؛ این کنسرت به همت شرکت آوای فروهر برگزار شد واز جمله مهمانانی که در کنسرت حضور داشتند می توان به مهراب قاسم‌خانی وشقایق دهقان اشاره کرد.
در ادامه عکسهایی از تارا دلسوز از این اجرا را مشاهده کنی

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ