تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

باز هم «اشوان» با قطعات هیت خود هیجان را به سالن میلاد آورد

0

به همت شرکت آوای دوران و با تهیه کنندگی «رسول ترابی»، «اشوان» باز هم به اجرا در سالن میلاد پرداخت. این کنسرت در دو سانس 19 و 21:30 دقیقه در تاریخ 26 مرداد ماه اجرا شد.

«اشکان خدابنده» که با نام «اشوان» در دنیای موسیقی به اوج شهرت رسیده است علیرغم اینکه هنوز آلبومی منتشر نکرده است با تکیه بر تک آهنگ هایش اجراهای ممتد و موفقی را برگزار کرده است.
این در حالی اجرا شد که نوازندگان «اشوان» به تک نوازی پرداختند و این در حالی بود که خواننده هنوز برروی استیج نیامده بود و از پشت در بک استیج با خواندن قطعه «شمع ها رو روشن کن» بر روی استیج آمد.
«حواست نیست» ،« بعد من» ، «تنها شدم» ، «چه خوبه حالم» ، «چرا گریه کردم» ، «هنوزم میشه» ، «من آدم رویای تو نیستم» ،« دوباره تو» ، «تولدت مبارک» ، «بهت مریضم» اجراهای بعدی «اشوان» بود که با شور و هیجان هر چه تمام تر اجرا شد و در انتهای کنسرت این خواننده جوان جدیدترین قطعه خود «دوباره تو» را برای بار دوم در این کنسرت اجرا کرد.
نیما رمضان (رهبر ارکستر و نوازنده گیتار الکتریک)، برنا شفیع‌زاده (درامز)، کیان ایرجی (گیتار)، آرش سعیدی (گیتار باس)، مصطفی شعبانی (ساکسوفون)، ساسان هاشمی (کیبورد) ومهرداد خداوند دوست (داربوکا) به عنوان نوازندگان ارکستر همراه با اشوان به روی صحنه رفتند.
از جمله میهمانان این اجرا می توان به «علی شمس» اشاره نمود که اخیرا همراه با «مهدی جهانی» چند قطعه زیرزمینی منتشر کرده اند و «اشوان» در این اجرا پس از معرفی وی به طرفداران این دو خواننده نوید کنسرتشان در شهریور ماه را داد. «فرمان فتحعلیان» و «احسان پایه» دیگر میهمانان اشوان در این شب به یادماندنی بودند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ