تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«پرواز همای» در کانادا روی صحنه می رود

0

«پرواز همای» خواننده شناخته شده موسیقی ایران به همراه گروه مستان آذرماه در تورنتو و مونترال به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

آنان در این کنسرت ها، تعدادی از قطعات قدیمی خود را به همراه قطعاتِ جدید اجرا می کنند. این در حالی است که بعد از آن گروه خود را برای اجرای دوباره ی اپرای «حلاج» در ایران آماده می کند.

در اولین برنامه در یازدهم آذرماه، این گروه در تورنتو روی صحنه خواهند رفت و بعد از آن هجدهم آذرماه در مونترال قطعاتشان را اجرا می کنند.

«پرواز همای» از 21 مرداد تا 15 شهریور به مدت 25 شب اپرای «حلاج» را در ایوان عطار کاخ سعدآباد اجرا کرد و حالا در نظر دارد آن را در شهرهای اهواز، تبریز، رشت، شیراز، تهران، اصفهان و کرمان نیز اجرا کند. او هم اکنون مشغول ضبط دو آلبوم است؛ یکی اپرای «حلاج» که به صورت صوتی و تصویری بیرون می آید و دیگری اثری به نام «ای خانه ات خراب» که آهنگسازی و خواندن آن را خود برعهده دارد.

«همای» با همراهی گروه مستان در سال ۲۰۰۸ برای اولین بار در تالار کنسرت والت دیزنی لوس انجلس (والت دیزنی کنسرت هال) به آمریکا دعوت شد و تاکنون شش تور بزرگ کنسرت های آمریکا و کانادا و اروپا را در شش سال متفاوت به روی صحنه برده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ