تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«پیام عزیزی» در جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی «دف نوای رحمت» روی صحنه می‌رود

0

«پیام عزیزی» در دو کنسرت با گروه هزار نفره دف‌نوازان و گروه موسيقی «ئه‌وين» در هفتمین جشنواره سراسری دف‌نوازی «دف نوای رحمت» و نخستین دوره بین‌المللی این جشنواره روی صحنه می‌رود.

«پیام عزیزی» خواننده موسیقی عرفانی کشور به مناسبت عید سعید قربان در دو کنسرت ویژه و مجزا با گروه هزار نفره دف‌نوازان متشکل از نوازندگان خانم و آقا در مراسم اختتامییه هفتمین دوره جشنواره سراسری دف‌نوازی «دف نوای رحمت» و نخستین دوره جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی «دف نوای رحمت» و همچنین در بخش جنبی این رویداد مهم موسیقایی کشور با گروه موسيقی «ئه‌وين» در عمارت تاریخی خسروآباد شهر سنندج در استاد كردستان روی صحنه می‌رود.
جشنواره سراسری و بین‌المللی دف‌نوازی «دف نوای رحمت» با هدف، ترویج مضامین و مفاهیم رفیع اسلامی و انسانی، کشف و حمایت از استعدادهای جوان در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی، خلق و تولید آثار هنری فاخر و نمونه برای ابلاغ تعالیم اسلامی، توجه به موسیقی‌های خانقاهی و عرفانی پایه‌گذاری شده و به عنوان یکی از جشنواره‌های معتبر داخلی از جایگاه ویژه‌ای نزد هنرمندان برخوردار بوده است.
هفتمین دوره جشنواره سراسری دف‌نوازی «دف نوای رحمت» و نخستین دوره جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی «دف نوای رحمت»، با دبیری امین مرادی رئیس حوزه هنری استان کردستان با شعار «هنر، همگرایی، مهربانی» و با همت حوزه هنری استان کردستان؛ با حضور دف‌نوازان مطرح داخلی و خارجی، در سه بخش بین‌المللی، اصلی و بخش ویژه گروه‌نوازی (مولودی خوانی) و تک‌نوازی در دو رده سنی نوجوان و بزرگسالان از روزهای 8 تا 10 شهریور ماه در عمارت خسروآباد سنندج در استان کردستان برگزار می‌شود.
پیام عزیزی در آخرین روزهای سال گذشته با حمایت از کودکان بی‌سرپرست و با شعار «مي‌خواهيم آرام خاطر كودكان نيازمند و بی سرپرست شهرمان باشيم»؛ با همت حوزه هنری استان کردستان و با همکاری شرکت فرهنگی هنری «ترانه سرای آبیدر» در روزهای 25 و 26 اسفند ماه 1395 به همراه گروه موسيقی «ئه‌وين» در پردیس سینمایی بهمن شهر سنندج در استان کردستان کنسرت موسیقی خیریه برگزار کرد.
اعضای گروه موسیقی «ئه‌وین» در کنسرت جشنواره «دف نوای رحمت» عبارتند از: پیام سلیم‌فرد ـ آهنگساز و تنظیم‌کننده، زانیار پندار ـ نوازنده دیوان و تنظیم‌کننده، اشکان اندری ـ نوازنده کیبورد و تنظیم‌کننده، هیوا رحمانی ـ نوازنده ویلن، سیروان گراوندی ـ نوازنده گیتار، کاروان عظیمی ـ نوازنده گیتاربیس، پیام قرنی ـ نوازنده تومبا و پرکاشن، مختار زندسلیمی ـ نوازنده دف و افشین خرامان ـ نوازنده درامز و سرپرست گروه.
پیام عزیزی در آخرین کنسرت بزرگ سنتی ـ عرفانی به همراه گروه هشتاد نفره دف نوازان «فروزان» و «هوران» در روز 19 مرداد ماه امسال در تالار اندیشه حوزه هنری در تهران روی صحنه رفت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ