تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت نوروزی داماهی در برج آزادی

0

مجموعه برج آزادی در ایام نوروز و در قالب ویژه برنامه “نوروز با آزادی”، ۶ فروردین میزبان کنسرت گروه موسیقی “داماهی” به سرپرستی “دارا داریی” و خوانندگی “رضا کولغانی” خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، دارا دارایی (سرپرست و نوازنده گیتار بیس)، ابراهیم علوی (عود و گیتار)، آرش پژند مقدم (درامز)، همایون نصیری (پرکاشن) و حمزه یگانه (کیبورد و بنجو)، رضا کولغانی (خواننده) را در اجرای نوروزی داماهی همراهی می کنند.

قرار است در این کنسرت قطعاتی چون دیوانه، سوگند، مردن مردانه، جاده لغزنده و … اجرا شوند؛ این در حالی است که آهنگسازی و تنظیم تمامی قطعات داماهی، به صورت گروهی انجام می شود.

گروه موسیقی داماهی چند سالی است که با تلفیق موسیقی جز و پاپ در عرصه موسیقی تلفیقی فعالیت می کند و تاکنون اجراهای موفقی را روی صحنه برده است. این گروه همچنین انتشار آلبوم “داماهی” در سال ۱۳۹۴ را در کارنامه کاری خود دارد.

کنسرت نوروزی گروه موسیقی “داماهی” به سرپرستی “دارا دارایی” و خوانندگی “رضا کولغانی” ۶ فروردین از ساعت ۲۰:۰۰ در سالن اصلی برج آزادی برگزار خواهد شد و در صورت استقبال علاقمندان امکان تمدید این اجرا وجود دارد.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ