تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

جنتی حق الناس را پایمال کرد/ وزیر ارشاد در اتفاقات اخیر مشهد وقم کوتاهی کرد

0

داریوش پیرنیاکان گفت: اساس نامه خانه موسیقی بر پایه  NGO و یک نهاد خودجوش صنفی است،ابزاری برای جلوگیری از مشکلات است . ما راهکارهایی ارائه کردیم و صحبت کردیم؛اما این راهکارها را به چه کسی می توانیم ارجاع دهیم به وزیر ،معاون و… !

داریوش پیرنیاکان در حاشیه نقد وبررسی آلبوم «از جان واز دل» درجمع خبرنگاران درخصوص اتفاقات اخیر گفت:درشرایط کنونی حرف وزیر ورئیس جمهور هم گوش نمی کنند. بعضی اوقات این اتفاق افتاده که حتی حرف مقام رهبری هم آنطور که باید انتقال دهند در اختیار مسئولان قرار نمی دهند.

وی افزود: من ۱۷ سال سخنگوی خانه موسیقی بودم، در تمام رخ دادهایی که برای خانه موسیقی اتفاق افتاد موضع گرفته ام ؛از جمله می توانم به موضع گیری سختی که دو سال پیش برای صدای خانم ها در برابر فقها گرفتم اشاره کنم؛اگر بدانید بعدش چه اتفاقاتی برای من رخ داد ؛من ایستادم هنوز هم این کار را می کنم چون براعتقاد م ایستاده ام.

پیرنیاکان در ادامه گفت: زمانیکه در کرمانشاه کنسرت سراج را لغو کردند من ازاو دفاع کردم و دلیل کارم هم این بود که می خواستم وظیفه صنفی خود را انجام دهم . ما برای برگزاری کنسرت ها راهکاری ارائه کرده بودیم که فقط ده روز محرم وصفر اجازه کنسرت نداشته باشیم . اینها بر اساس تلاش های خانه موسیقی است . کار ما هم جز این نیست ؛نهاد های صنفی همین کار را می کنند نه قانون دست ماست نه قوه قضاییه، ما فقط میتوانیم اعتراض کنیم نظر بدهیم و مشورت کنیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار هم آهنگ در خصوص تغییر مدیران تا استعفای وزیر ارشاد گفت: وزیر ارشاد دراین سه سال پرونده مثبتی دارد ولی در مقابل اتفاقات اخیرمشهد و قم  نباید کوتاه می آمد، او با کوتاه آمدن حق ناس را پایمال کرد ؛این بی توجهی بزرگترین ایراد جنتی بود. به طور مثال: در زمانی که مسئله ای پیش می آید من که به عنوان سخنگوی خانه موسیقی هستم اگر ایرادی به جامعه موسیقی وارد شود  وظیفه خود می دانم که درباره آن صحبت کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ