تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

دکتر سیدابوالحسن فیروزآبادی از غرفه هم آهنگ بازدید کرد

0
هم آهنگ- در آخرین روز از نمایشگاه الکامپ دکتر سیدابوالحسن فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی از غرفه هم آهنگ بازدید کرد.

دکتر سیدابوالحسن فیروزآبادی در گفت وگو با خبرنگار هم آهنگ درباره حمایت از دانلود قانونی گفت: موسیقی اگر کیفیت داشته باشد نیاز به حمایت ندارد، اما درباره مبحث کپی رایت باید قانون درستی نوشته شود تا حمایت های لازم به سرعت انجام شود.

وی افزود: با توجه به گزارش هایی که در غرفه هم آهنگ ارائه شد؛ تصور می کنم اپراتورها به عنوان واسطه با شرکت های فروش قراردادهای مناسبی داشته باشند، فعلا در این مرحله مکانیزم های خوبی وجود دارد که باید حمایت و حفاظت شود؛ در حقیقت اقداماتی را شروع کردیم که همه کسانی که در شبکه های فعال هستند شناسایی شوند و در این راستا مسئولیت پذیر باشند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی در ادامه با اشاره به نمایشگاه الکامپ گفت: از آنجایی که فضای مجازی نقش پر رنگی در زندگی مردم ایفا می‌کند، ضروری است که نمایشگاه الکامپ هر سال برگزار شود.

این‌گونه نمایشگاه‌ها باعث تسهیل ارتباط بنگاه‌های فناوری اطلاعات با مردم و نیز تسهیل ارتباط بنگاه‌ها با یکدیگر می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه بین دارندگان محتوا و نویسندگان اپلیکیشن و اپراتورها توافقاتی صورت گرفته است که می‌تواند به رونق کسب و کارها منجر شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ