تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«دوپوبند» در نیمه دوم سال اجرای خود را آغاز می کند

0

مژگان ابوالفتحی نوازنده پرکاشن و سرپرست گروه «دوپوبند» که تاکنون به عنوان نوازنده با خوانندگانی چون روزبه نعمت‌الهی ، کامران رسول زاده و محمد زندوکیلی همکاری داشته است در حال حاضر هم در گروه های آوای دوست ، آوای صحرا ، آوای زمین ، گروه صبا محمدی ، دختران دریا ، گروه هنگامه قاضیانی و گروه تازه خود «پرامز بند» فعالیت می کند او از اجراهای تازه گروه تازه تاسیس خود به نام «دوپوبند» در کشورهای خارجی خبر داد و در این باره توضیحاتی ارائه کرد.

مژگان ابوالفتحی گفت: در حال ضبط دو کار برای گروه خود به نام «دوپوبند» هستم؛ این گروه که 8 عضو دارد یک گروه کوبه ای تازه تاسیس است که قرار است در خارج از کشور به زودی کنسرت خود را برگزار کند.

وی افزود: به زودی یعنی نیمه دوم سال اجراهای ما در چند کشور و دو فستیوال بزرگ آغاز می شود در کشورهایی چون سوئد ، دانمارک و آلمان کنسرت هایی خواهیم داشت؛ در این اجراها قرار است از قطعات محلی فولکلور؛ جنوبی ، کردی ، آذری به همراه ریتم های همان مناطق استفاده کنیم .
سرپرست گروه «دوپوبند» متذکر شد: نام این گروه برگرفته از اسم قدیمی دف است که در زمان سومری ها به «دوپو» معروف بود. از اعضای این گروه می توانم به ندا بهزاد نوازنده درامز یار همیشگی من ، کیمیا نیکپور نوازنده کمانچه ، سحر میر هاشمی نوازنده قانون و آرمیتا سلیمی نوازنده گیتار بیس اشاره کنم. به زودی کلیپ معرفی اعضای گروه منتشر خواهد شد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ