تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«دوستان سُل» روی صحنه می روند

0

گروه موسیقی «دوستان سل» کنسرت تابستانی خود را 3 و 4 مردادماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌برد.

در این کنسرت که به سرپرستی «آلوین آوانسیان» با عنوان «رنگ‌های تابستان» اجرا می‌شود، مجموعه قطعاتی آوازی از رپرتوار «جز استاندارد» با خوانندگی «واروژ وسکانیان» و همچنین قطعاتی از رپرتوار «جز – پاپ» با خوانندگی «هربرت کریم مسیحی» اجرا خواهد شد. علاوه بر آن، قطعاتی سازی در استایل فیوژن با همراهی «صدا سدیفی» نوازنده قانون نواخته خواهد شد که رنگ و بویی ایرانی-ارمنی دارد.

این گروه که از سال گذشته فعالیت رسمی خود را با اجرای کنسرت به مناسبت شب کریسمس در دی ماه 96 در تالار رودکی آغاز کرد، اردیبهشت امسال نیز در چارجوب مجموعه برنامه‌های «موسیقی-تجربه» روی صحنه رفت. این برنامه سومین کنسرت گروه و با قطعاتی جدید است. در این برنامه علاوه بر واروژ وسکانیان خواننده باس، هربرت کریم مسیحی خواننده تنور و همچنین صدا صدیفی نوازنده قانون گروه را همراهی می‌کنند. در تنظیم قطعات این برنامه، ساز قانون نقشی پر رنگ بازی می‌کند که رنگی متفاوت به موسیقی داده است.

اعضای گروه واروژ وسکانیان و هربرت کریم مسیحی (خواننده)، آلوین آوانسیان (پیانو)، واهه آوانسیان (گیتار)، پترو کشیشی (ساکسفون)، واهیک قره بیگی (درامز)، آرامه بندری (گيتار بيس) و صدا سدیفی (قانون) هستند.

همچنین بیتا رادمهر، روشنک کی‌منش، مژگان فغانی، افسانه جابری و ماهور نصیریان به عنوان گروه همخوان، «دوستان سل» را همراهی می‌کنند.

کنسرت «رنگ های تابستان» 3 و 4 مرداد 97 ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این برنامه را از سایت تیوال تهیه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ