تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی منتشر شد

0

نهمین آلبوم رسمی محسن چاوشی پس از یک ماه سراسر حاشیه و جنجال، از صبح امروز یازده شهریور روانه بازار موسیقی کشور شد.

آلبوم «ابراهیم» در حالی از صبح امروز با شش قطعه منتشر شده است که در ماه های گذشته حواشی و اخبار متعددی درباره این اثر خبر ساز شد و پس از تاخیر 9 ماهه در اعطای مجوز برای این آلبوم، محسن چاوشی در صفحات شخصی خود نسبت به این موضوع اعتراضاتی را مطرح نمود.
واکنش های مدیران موسیقی در کشور به اظهارات چاوشی باعث شد دوستداران این خواننده هفته های پرالتهابی را سپری کنند تا اینکه این اثر پس از پشت سرگذاشتن حواشی مختلف از صبح امروز روانه بازار موسیقی در کشور شود.
«بِبُر به نام خداوندت، در آستانه پیری، همراه خاک اره، لطفا به بند اول سبابه ات بگو، ای ماه مهر، جهان فاسد مردم را»، شش قطعه آلبوم ابراهیم را تشکیل می دهند که همگی از سروده های حسین صفا هستند.
موسیقی این آلبوم تماما به عهده خود چاوشی بوده و شهاب اکبری و فرشاد حسامی در بخش تنظیم اثر، با چاوشی همکاری کرده اند و میثم مروستی و عادل روحنواز نیز نوازندگان آلبوم هستند.
چاوشی در شناسنامه آلبومش از هنرمندانی چون پرویز پرستویی، حمید فرخ نژاد، حسن فتحی، رضا رشیدپور، امیر جعفری، علی ضیا و… که در روزهای پرخبر و حواشی این آلبوم از او و آثارش حمایت کردند نیز تشکر و تقدیر نموده است.
هادی حسینی تهیه کننده آلبوم «ابراهیم» است و مهدی معزی، ابوالفضل افشاری و محسن عسگری نیز به ترتیب مدیر اجرایی، مدیر هماهنگی و گرافیت اثر جدید چاوشی هستند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ