تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

افتخاری :سالها طول می کشد که افتخاری دیگری ظهور کند!

10

هم آهنگ – علیرضا افتخاری خواننده پیشکسوت حوزه موسیقی ازانتشار آلبوم تازه خود وکنسرتی که قرار است ۲۲ مرداد ماه در حرم امام رضا برگزار کند خبر داد.

علیرضا افتخاری با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت: قراراست ۲۲ مرداد ماه درمشهد  اجرایی داشته باشم ؛ اهنگسازی وتنظیمات این اجرا را استاد فریدون شهبازی بر عهده گرفته است.

خواننده آلبوم «امان از جدایی»  درباره آلبوم تازه خود توضیح داد: در حال آماده کردن آلبومی با استاد مهرزاد دلنوازی هستم . اولین تک آهنگ این آلبوم را ضبط کرده ایم ؛ قرار است با ۸ آهنگ کار را به اتمام برسانیم. یک الی دو ماه طول می کشد این آلبوم آماده شود. برای همین هنوز نام مشخصی برای آن انتخاب نکردیم.

وی از دلایل تاخیر در انتشار آلبوم تازه خود خاطر نشان کرد :  استاد دلنوازی چون با دقت روی آلبوم کار می کند و مشتاق است یک کار تاریخی تحویل دهد ،یکی دو ماه طول می کشد تا آلبوم آماده شود.

افتخاری در ادامه با انتقاد از برگزاری کنسرت در شهرستان ها گفت : متاسفانه ما در شرایطی زندگی می کنیم که اگر خواننده ای بخواهد در شهرستانی اجرا داشته باشد، با مشکلاتی چون کنسل شدن کنسرتش روبه رو می شود ؛ مانند اتفاقی که برای سالار عقیلی رخ داد. امیدوارم این مشکلات حل شود وجوانان ما بتوانند در شهرستان ها به دور از حاشیه اجرا داشته باشند.

وی افزود : موزیسین ها مظلوم ترین اقشار جامعه هستند،  باید روحیه داشته باشند تا بهتر عمل کنند .به آنها پیشنهاد میکنم به فکر آینده خود باشند و زیاد به موسیقی دل نبندند . در کنار کار موسیقی یک کار دیگر هم برای خود در نظر بگیرند تا از نظر اقتصادی با مشکل مواجه نشوند.کتاب فروشی ،گل فروشی و… کاری که آثاری از هنر در آن وجود داشته باشد .حداقل این کارها آینده دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در تهران قصد برگزاری کنسرتی را دارید، گفت:برگزاری کنسرت ریسک پذیر است، چون زمانی با برنامه ریزی  کامل قرار است کنسرتی بر گزار کنیم . وقتی تمام بلیت های کنسرت به فروش می رسد ناگهان خبر می رسد به دلیل مشکلاتی کنسرت لغو شده است، به همین دلیل نمی توانیم به برگزاری کنسرت فکر واعتماد کنیم.

افتخاری افزود: من آدمی نیستم که زیر حرفم بزنم اگر بگویند در تهران کنسرتی برگزار کن قبول می کنم .اگر شرایط اجرا ها مطلوب شود وبهبود پیدا کند ، حتما در تهران کنسرتی برگزار خواهم کرد.

وی در ادامه در مورد انتشار تک آهنگ در فضای مجازی گفت: من از جمله کسانی هستم که  به دستور بزرگترها برای مدافعین حرم خوانده ام .تک آهنگ زیاد دارم ،به نظر من هر کسی در هر جایی خودش را نشان می دهد .

این خواننده در پایان افزود: من هنرمندی هستم که برای حضرت زهرا ، ائمه اطهار ، پیامبر وامام زمان تصنیف هایی خوانده ام.خدا به من صدایی داده است  که کمتر کسی از این نعمت برخوردار است ، سالها طول می کشد که افتخاری دیگری ظهور کند .من بهترین تصنیف را برای امام رضا خوانده ام.اصلا عقیده من این است که موسیقی سنتی حال وهوای دیگری دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

10 دیدگاه

 1. اسی در

  یکی از دوستان با استادافتخاری تماس گرفتن استاد‌بیان داشتن تو اون مصاحبه واژه ی کنسرت در حرم امام رضا از زبان ایشون خارج نشده.سؤال من نوعی اینه این خبرنگار کم تجربه چرا نوشتن درحرم امام رضا!!! شاید استادگفتن در حریم امام رضا یعنی درشهر مشهد دریه سالنی نه اینکه در داخل حرم!!! لطفا تصحیح وپیگیری کنید

 2. فاطمه در

  استاد عزیزم علیرضا افتخاری منتظر خبر های خوب از جانب شما هستیم . همیشه و در همه حال کنار شما میمانیم و با تمام وجود دوستتان داریم . آلبوم جدید بهترین خبر بود امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود و مثل همیشه شوری برپا کنید . قطعا صدایی به زیبایی استاد افتخاری نبوده نیست و نخواهد بود . برای استاد نازنینم آرزوی سلامتی میکنم

 3. اسی در

  کنسرت به دستور دادستانی مشهد لغوشد درجریان باشید.خبر موثقه

 4. تدریس زیست شناسی در

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ