تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنایه ها به صدای زخمی (محسن چاوشی ) موسیقی کشورمان تمامی ندارد!

0

در شامگاه روز یکشنبه ۱۵ اسفند احسان علیخانی باز هم با صحبتهایش وارد حاشیه شد. وی که مجری و تهیه کننده برنامه سه ستاره می باشد در این برنامه که میزبان خوانندگان کاندید بخش بهترین تیتراژ تلویزیونی از شبکه سوم بود کنایه های پرواضحی را به محسن چاوشی یکی از خواننده های تیتراژ برنامه ماه عسل وارد کرد.
در این برنامه امیر تاجیک ، رضا یزدانی ، بهنام صفوی ، حجت اشرف زاده و احسان خواجه امیری حضور داشتند که احسان علیخانی با اشاره به اجراههایی که تاکنون این خوانندگان در تلویزیون داشتند بحث را به این سمت کشاند که کسی که اجرای زنده نداشته است خواننده نیست.البته این برنامه یک مجری دیگر به نام آرش ظلی پور دارد که وی هم در تاکید حرفهای احسان علیخانی گفت: به تازگی خوانندگان شروع به فیلم گرفتن از خود در حال خواندن در راهرو میکنند تا ثابت کنند که صدایشان دستگاهی نیست!
اما بعد از انتقادهای شدید طرفداران چاوشی احسان علیخانی در همین برنامه با تاکید بر رفاقتش با این خواننده ، از هوادارن چاوشی خواستار این شد که به جای توهین در فضاهای مجازی نظرات مخالف را بپذیرند .
محسن چاوشی که معمولا با این مسائل خونسرد برخود میکند جدیدترین پست اینستگرامی خود را که یک تیکه از آهنگ ” دل خون ” بود منتشر کرد.
از مردم بزدل دلم خونه
از کوفه دلگیر دلگیرم
اعتقاد عده ای بر این است که این پست هم جوابیه محسن چاوشی می باشد که البته در طی تماسی که با محسن چاوشی داشتند وی این واکنش را تکذیب کرد و مدعی این شد که هنوز هیچگونه جوابی به این کنایه ها نداده ام.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ