تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

در اختتامیه جشنواره خوزستان لوح یادبودی به خانواده احمدعلی کامران‌فر اهدا می شود

0

پانزدهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان که از ۱۷ لغایت ۱۹ بهمن ماه در تالار آفتاب آغاز به کار کرده است ۲۰ بهمن ماه به کار خود پایان می دهد. بهنام کوراوند دبیر این جشنواره از برنامه مراسم اختتامیه این جشنواره سخن گفت.

بهنام کوراوند دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان در خصوص جزئیات جشنواره موسیقی استان خوزستان گفت: پانزدهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان در دو بخش کلاسیک غربی و موسیقی ایرانی با تک نوازی و تک خوانی برگزار شد. در جشنواره امسال ۳۰۰ نفر از نوازندگان در ۱۵ رشته با سازهای مختلف حضور دارند، از جمله می توان به سازهای غربی (پیانو، ویولن و…) و سازهای ایرانی (تنبک، دف، کمانچه) اشاره کرد.
وی افزود: داوران این دوره منوچهر صهبایی، بهداد بابایی، پدرام فلسفی، پویا سرایی و نوید افقه هستند فعلا بخش کلاسیک و کوبه ای به پایان رسیده است و امروز هم با داوری بهداد بابایی و پویا سرایی آخرین روز جشنواره را خواهیم داشت. همچنین قرار است ساعت ۸ شب پویا سرایی به همراه ذکریا یوسفی در تالار آفتاب اجرایی داشته باشند.
دبیر پانزدهمین جشنواره موسیقی استان خوزستان با اشاره به برنامه های مراسم اختتامیه جشنواره خاطر نشان کرد: فردا ۷ شب مراسم اختتامیه شروع می شود ، در این مراسم علی مظفری ، آرشام عباسی ، سیاوش کشاورز و کیارش داودی که برگزیدگان جشنواره جوان هستند اجرایی خواهند داشت .
کوراوند افزود: همچنین از فرشید توکلی ، اشکان کوثری ، داود عظیم زاده وسام کشاورزی به عنوان مدرسینی که شاگردانشان به جشنواره راه پیدا کردند تقدیر به عمل خواهد آمد؛ در ادامه سخنرانی دکتر محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد را داریم. سپس بنده به عنوان دبیر جشنواره صحبخت خواهم کرد و بعد اعلام جوایز را خواهیم داشت.

وی در پایان با اشاره به ویژگی بارز این جشنواره عنوان کرد: امسال در جشنواره یادمان استاد احمدعلی کامران‌فر را داریم سعی می کنیم در جشنواره لوح یاد بودی به خانواده این استاد اهدا شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ