تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ایمان پناهی«دراز رود» را منتشر می کند

0

آلبوم موسیقی «دراز رود» به عنوان اولین آلبوم رسمی ایمان پناهی منتشر می شود و در این هفته در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.
آلبوم «دراز رود» عنوان اولین آلبوم رسمی ایمان پناهی است که در این هفته منتشر می شود و پیش از ورود به بازار موسیقی با حضور بزرگان موسیقی محلی کشور بختیاری رونمایی می شود.
این آلبوم که قرار است ساعت ۱۵:۳۰ روزدوشنبه ۱۸ بهمن ماه درفرهنگسرای شهرستان بروجن واقع در استان چهارمحال بختیاری رونمایی شود ، دارای ۸ قطعه است که قطعات این آلبوم محلی را مهدی عالی ، آرمان موری احمدی ،بیژن حسینی و کامران بهرامی سروده اند. موسیقی و تنظیم این آلبوم بر عهده حمید توفیقی بروجنی است .
سول نشم ایل، های دایه دایه، دل زحمی،برگ چوگ، تکو تینا، کج بیقراری، گل سهر سر نگین ودراز رود عنوان قطعات این آلبوم محلی لری هستند.
کریم قربانی ، علی رحیمی ، پیام طونی ، مجید علیزاده ، بهمن فریادرس و… نوازندگان این آلبوم را تشکیل می دهند. همچنین میکس و مسترینگ آن نیز توسط منصور عامریان و پیام سوری انجام شده است.
عباس قنبری خدیوی از پژوهشگران و اساتید دانشگاه فرهنگیان تهران بزرگ میباشد ،در مورد این آلبوم طی یادداشتی آورده است: این آلبوم برگ زرینی برای موسیقی بختیاری است که با طرحی نو و شیوه ای زیبا کام جان را می نوازد.
وی در این یادداشت درباره ایمان پناهی نوشته است: خواننده این آلبوم خلق این اثر را نوعی ادای دین به موسیقی محلی و حفظ اصالت خود می داند و امیدوار است که مورد پسند عموم قرار بگیرد . بدینوسیله از همه دوستداران موسیقی دعوت به عمل می آید که در این مراسم رونمایی حضور نمایند و باعث دلگرمی هنرمندان این آلبوم محلی شوند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ