تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

شب های موسیقی در عمارت روبرو

0

مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو در خرداد ماه میزبان چند گروه موسیقی است.

 

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو، در خرداد ماه سال جاری چندین برنامه موسیقیایی در این مجموعه اجرا می شود.

برنامه موسیقی الکترونیک با حضور نیما پور کریمی 9 خرداد ماه و در دوسانس 19 و 21 اجرا می شود. قطعات این موسیقی الکترونیک تجربی کاملا دیجیتال ساخته شده و علاقمندان برای شرکت در این برنامه از طریق سایت بلیطو می توانند برای خرید بلیط اقدام نمایند.

کنسرت “پری ویو” به آهنگسازی پدرام بابایی پنجشنبه و جمعه  10 و 11 خرداد ماه ساعت 19 و 21 اجرا می شود. این برنامه با همراهی کوارتت زهی اجرا می شود و مونا عباسی نوازنده ویولن، سیاوش جعفری ویولن، نیکی یغمایی ویولا و  سام برلیانی به عنوان نوازنده ویولنسل این گروه را همراهی می کنند.

همچنین برنامه “پرفورمنس صدا”  با همکاری مشترک  موسسه پارافین و موسسه  “آسترال اینداستریز” از کشور سوئد ،  18 و 19 خرداد در سه سانس 18، 20 و 22 به روی صحنه می رود. در این برنامه “آنتونی لینل” یا همان ” ابدولا راشیم”  که با موسیقی تکنو برای علاقمندان شناخته شده است از کشور سوئد در این برنامه شرکت کرده و قصد دارد تلفیقی از موسیقی الکترونیک تجربی و تکنو را اجرا کند.

همچنین عظیم فتحی و علی فی با پروژه “المان”  از ایران هم در این برنامه حضور خواهند داشت.

گفتنی است علاقمندان برای خرید  بلیط این برنامه می توانند به سایت بلیطو سری بزنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ