تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اجرای گروه های موسیقی در عمارت روبرو

0

تیرماه سال جاری 3گروه موسیقی در عمارت روبرو کنسرت اجرا می کنند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو، گروه های موسیقی برنامه های ویژه ای در روزهای تابستان و در مجموعه عمارت روبرو دارند.

گروه« آنسامبل دوک»  با اجرای کنسرت« مردی با دست های آویزان»  16 تیرماه جاری و در دو سانس 19 و 21 مهمان عمارت روبرو هستند. این برنامه به سرپرستی بهنام عمران منتخبی از آثار «یان تیرسن » را اجرا می کند.

نوازندگان این کنسرت پویا عشقی نژاد ساز ویولن، نیکی یغمایی ویولا، گلسانا شاسایی چلو، نگار نیازمند گلوکن اشپیل و بهنام عمران سازهای آکاردئون، پیانو  و ملودیکا خواهند بود.

همچنین کنسرت موسیقی  سنتی« شب و روز» نیز 21 تیرماه جاری و ساعت 21 در عمارت روبرو اجرا می شود. در این برنامه قطعاتی در دستگاه افشاری و چهارگاه با آهنگسازی حسین اینانلو و عیسا غفاری اجرا می شود. در این کنسرت موسیقی؛حسین اینانلوبا ساز سه تار، پویان گرامی  تنبک، عیسا غفاری سه تار و سارا فطرس سازهای کوزه و بندیر گروه را همراهی می کنند.

علاوه بر گروه های یاد شده ،«رسیتال گیتار کلاسیک» با نوازندگی گلناز ریاحی جمعه 22 تیرماه ساعت 21 در عمارت روبرو اجرا می شود.

این برنامه شامل اجرای قطعاتی  از آهنگسازان ناشناخته و از کشورهای ایتالیا، فرانسه، آرژانتین، ونزوئلا، روسیه، آذربایجان و ایران است.

علاقمندان از طریق سایت بلیطو می توانند برای خرید بلیط این برنامه ها اقدام نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ