تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برنامه های موسیقی در عمارت روبرو

0

فستیوال ” تجربی موسیقی الکترونیک” و کنسرت ” تعابیری از موسیقی کلاسیک ایران در سبک جز” از 6 تا10 اسفندماه  در عمارت روبرو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو، موسسه “پارافین”  با همکاری عمارت روبرو فستیوال “تجربی موسیقی الکترونیک” را برگزار می کند.

موسسه “پارافین” بعد از برگزاری رویدادهای موسیقی الکترونیک با همکاری هنرمندانی از سراسر دنیا این بار میزبان هنرمندانی از ایران است. این پرفورمنس موسیقیایی در شاخه موسیقی الکترونیک در روزهای 7، 8 ،9 و 10  اسفند ماه و در ساعت 19  در عمارت روبرو برگزار می شود. هنرمندانی همچون سیامک عمیدی، بهرنگ نجفی ، شاهین انتظامی، عظیم فتحی، غزل مروی، آریو فرهانی و کامیار خانزایی و اتا ابتکار با این برنامه همکاری می کنند. گفتنی است  پرفورمنس ویژه اختتامیه پنجشنبه 10 اسفندماه ساعت 21 برگزار می شود.

همچنین کنسرت” تعابیری از موسیقی کلاسیک ایران در سبک جز”  که شامل آخرین ساخته های شهرام شجاعی  در مقام آهنگساز است 6 اسفند ماه در عمارت روبرو اجرا می شود.

این برنامه با همراهی شهرام شجاعی: آهنگساز، سعید نبئی: ترومپت، سوشا شمس: ترومبون، شایان نقره ساز: پیانو، آرش ضرابی: کنترباس و با تنظیم سوشا شمس و شایان نقره ساز برگزار می شود.

این کنسرت 6 اسفند ماه  در دو سانس 18:30 و 20:30 برپا می شود.

علاقمندان می توانند برای خرید بلیط به سایت بلیتو مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ