تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

حمید هیراد بالاخره به پلی بک خوانی اعتراف کرد

0

حمید هیراد امروز شنبه مهمان برنامه حالا خورشید به مجری گری رضا رشیدپور بود.این خواننده جوان که در چند ماه اخیر به دلیل حواشی پیش آمده پیرامون انتشار کارها و برگزاری کنسرت هایش در کانون توجهات و قضاوت ها قرار گرفته بود، امروز در مقابل دوربین برنامه حالا خورشید قرار گرفت و به سوالات رضا رشیدپور پاسخ داد.

او با بیان این جمله که: همیشه از حاشیه دوری می‌کنم، من شخصیت آرامی دارم و دنبال حاشیه نیستم، پیرامون خبر مربوط به سرقت ادبی و استفاده بدون کسب اجازه از صاحبان اصلی اثر در قطعاتش این گونه عنوان کرد: به من گفتند شعر دزدیده‌ام.در صورتی که یک تک بیت از چند شاعر را به کارهایم اضافه کردم.
من بعد از ١۴ تِرک که تولید شد متوجه برخی اصول حرفه‌ای شدم.مثلا اینکه باید در آلبوم بنویسم فلان ترانه برگرفته از شعر کدام شاعر است.

من نه شاعرم نه ترانه نویس.دلنوشته‌ هایم را در قالب شعر می‌خوانم.
همچنین حمید هیراد درباره قطعه «یار» این گونه توضیح داد: بر خلاف شایعه‌ ها شعر «می‌چرخیدم، می‌رقصیدم» یا همان آهنگ «یار» ترانه‌اش برای خودم است.

حمید هیراد در ادامه گفتگو به سوالات رضا رشیدپور درباره پلی بک خواندن در کنسرت تیرماه شیراز ضمن اعتراف به پلی بک خوانی این گونه پاسخ داد: من در شیراز فقط بخشی از یک ترانه را پلی بک خواندم.
در کنسرت شیراز کسالت شدیدی داشتم و برای خواندن تِرک «یار» که اوج بالایی داشت و نیاز به فعالیت شدیدی داشتم مجبور بودم پلی بک بخوانم.اگر این اتفاق افتاد، فقط به این دلیل بود که افرادی که روبروی من نشستند حال بهتری داشته باشند.
او در ادامه این مبحث گفت: من فقط بخشی از یک ترانه را پلی بک خواندم اما همه جا نوشتند تمام کنسرت‌ های من پلی‌ بک بوده است.
شاید باید می آمدم و عذرخواهی می کردم.اما جوّ به حدی سنگین شده بود و من گوشه رینگ بودم که راستش ترسیدم حرفی بزنم.به هر حال من جوان بودم و کم تجربه و نمی‌دانستم در آن شرایط باید چه کنم.
این خواننده جوان همچنین اظهار کرد: من ١٠ ساز می‌نوازم.سازهای تخصصی من سازهای کوبه‌ای هستند اما تار و گیتار هم می‌نوازم

این خواننده جوان در ادامه گفتگو در مورد حواشی مربوط به خانواده استاد شهریار این گونه واکنش نشان داد: خانواده استاد شهریار هیچ دلخوری از من نداشتند.فرزند استاد شهریار در کنسرت تبریز من شرکت کردند.

وی در ادامه با بیان این مطلب عنوان کرد: من یک آهنگ از «تییستو» آهنگساز مشهور هلندی کاور کردم.اما گفتند دزدی کرده‌ام.در صورتی که او خودش شخصاً به من در اینستاگرام پیام داد و گفت از این کار خوشش آمده است.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ