تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قرار داد آلبوم فرمان فتحعلیان فسخ شد

0
فرمان فتحعلیان ازانتشار سی دی آلبوم «دیده بیدار» تا ضبط ویدیو کلیپ قطعات این آلبوم خبر داد.
فرمان فتحعلیان در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ گفت: قبلا با شرکت نواک و ۷۸۰* تهران اینترنت برای فروش اینترنتی آلبوم «دیده بیدار» قرار داد بسته بودم ولی به دلیل عدم مسئولیت این شرکت ها در قبال فروش آلبوم قرار داد را فسخ کردم.

وی افزود: بعد از این جریان قرارشد کاررا به شکل سی دی روانه بازار کنم؛ با این تفاوت که غیراز ترک های موجود در آلبوم یک ویدیو کلیپ از بهترین قطعات آلبوم هم به شکل یک مجموعه به عنوان هدیه به طرفداران دهیم.

این خواننده خاطر نشان کرد: در کنار آلبوم تازه ام قرار است ویدیو کلیپ بهترین قطعات را هم آماده کنم ؛هفته آینده ضبط این ویدیو کلیپ شروع می شود اگر مشکلی پیش نیاید تا یک ماه آینده آنها را منتشر خواهم کرد.

فتحعلیان درخصوص روند توزیع آلبوم «دیده بیدار» گفت: توضیح این آلبوم از طریق شهر کتاب ها صورت می گیرد نه از طریق سی دی فروشی ها یا سوپرمارکت ها.
وی درخاتمه در پاسخ به این سوال که آیا قصد ندارید کنسرتی برگزار کنید گفت: برای معرفی آلبوم جدیدم قطعا کنسرت هم برگزار خواهم کرد؛ یک ماه بعد از انتشار آلبوم «دیده بیدار» برای اجرای اولین کنسرت این البوم آماده خواهیم شد. امیدوارم که بتوانیم رضایت خاطر طرفداران را به دست بیاوریم. کامنت های بسیاری از طرفدارانم دریافت کرده ام که «ما منتظر کنسرت شما هستیم». امیدوارم بتوانم از خجالت طرفدارانم در بیایم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ