تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

فرشید اعرابی بعد از پنج سال آلبوم تازه اش را منتشر کرد

0

هم آهنگ-  فرشید اعرابی خواننده ، آهنگساز، تنظیم کننده  و نوازنده گیتار الکتریک که به تازگی چهارمین آلبوم خود را به نام «مرگ خاموش» منتشر کرده است درباره جزییات این آلبوم واجراهایی که پیش رو دارد توضیحاتی ارائه کرد.

فرشید اعرابی در گفت وگو با هم آهنگ از آلبوم تازه خود گفت: «مرگ خاموش »چهارمین آلبومی است که بعد از پنج سال منتشر کردم ؛این اثر در سبک متال کار شده و شامل 9 قطعه با دو شعر از مولانا، شش ترانه ازعباس روشن زاده است همچنین ترانه «شب زده» هم  از محمد مفتاحی است که آهنگسازی و تنظیم کار را هم خودم انجام داده ام.

وی افزود:  از کسانیکه در این آلبوم من را همراهی کردند می توانم به نیما نواپور (نوازنده جاز) و محمد نیک (گیتارباس) ودخترم آوا اعرابی که در دو قطعه ویولنسل نواخته است اشاره کنم. در ترک 9 که در واقع جدا از آلبوم است یک خواننده مهمان به نام «علی مومنیان»  داشتم که خواننده آواز ایرانی ست ، در این قطعه «وحید سلیمانی‌نژاد» کمانچه و «افشین علوی» هم زحمت نوازندگی تار را کشیدند و همچنین «هادی کیانی» هم میکس ومستر کار را انجام داده اند و طراحی جلد وپوستر هم با «احسان کاویانی» بود .

این خواننده در ادامه  درباره مراحل تولید این آلبوم  توضیح داد: هر چند سال یکبار آلبوم منتشر می کنم ؛ در واقع 20 کار می سازم واز بین آنها انتخاب می کنم که کدام کار را برای آلبومم کارکنم  در حقیقت یک پروسه طولانی مدت را سپری می کنم .یکسال وقتم را در جمع آوری قطعات می گذارم ؛  ضبط ورکورد کار هم از پاییز پارسال شروع شد وچند روز پیش هم که آلبوم منتشر شد.

اعرابی از ویژگی بارز این آلبوم گفت : این آلبوم در مقایسه با دیگر کارهایم بسیار قوی است چون در آن از ریتم ها وساز بندی های متفاوتی استفاده شد وبه نوعی تکراری نیست.

خواننده آلبوم مرگ خاموش در خاتمه از اجراهای خود گفت: 5 سال ممنوع اجرا بودم بالاخره بعد از این سالها ،خرداد سال گذشته در برج آزادی کنسرتی برگزار کردم پاییز هم دو سانس در این سالن به صحنه رفتم ؛امسال هم  تصمیم دارم که در پاییز وزمستان اجراهایی  داشته باشم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ