تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بابک بابایی با «فریاد پنهان» روی صحنه می رود

0

بابک بابایی- خواننده موسیقی ملی- چهاردهم مرداد ماه جاری در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

در این کنسرت که با محوریت موسیقی ملی ایران توسط آنسامبل دلنوازان هنر به سرپرستی پیام سوری- پیانیست- اجرا خواهد شد.، قطعاتی از آلبوم های بابک بابایی به سمع و نظر علاقمندان خواهد رسید.
بابک بابایی با اشاره به دور شدون فضای کنونی موسیقی از اصل خود و رفتن به سمت حاشیه ها گفت:من معتقدم در خواندن باید دنبال هدیه کردن آرامش وتجسم زیبایی برای مخاطب بود بدور از تکنیکهای ملال آور که بعضا در خدمت خودنمایی فردیست نه موسیقیایی تکنیک در خواندن باید در خدمت حس واقعی درست ودرونی باشد که خواننده با دادن جهت به آن میتواند اثرگذارباشد روح اثر مهمتر ازجسم آن میتواند باشد ومن کوشش میکنم تا مقبول افتد.
این خواننده در خصوص کنسرت فریاد پنهان گفت: سال گذشته در فرهنگسرای نیاوران اجرایی داشتیم که با استقبال علاقمندان موسیقی ایرانی روبرو شد،دوست داشتیم که مجددا آن کنسرت را تمدید کنیم که زمان مناسبی پیدا نکردیم تا رسیدبم به چهاردهم مرداد نود و هفت که زمان مناسبی بود.
بابایی درباره‌ی رپرتوار این کنسرت افزود: قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد از موسیقی ایرانی وام گرفته شده است و تلاس دارد که ضمن حفظ هویت های موسیقی ملی ایران نگاهی بازیابانه در این خصوص داشته باشد.
پیمان خازنی مدیریت هنری کنسرت فریاد پنهان را به عهده دارد.
بابک بابایی فارغ التحصیل رشته نگارگری در حوزه مینیاتور و نقاشی است که ردیف های آوازی را نزد زنده یاد رضوی سروستانی و محمد منتشری فراگرفته است. وی در حوزه هنرهای تجسمی نیز نزد استادانی چون محمد باقر آقامیری، اردشیر مجرد تاکستانی، منوچهر معتبر، مهدی فلاح به آموختن مشغول بوده است و تاکنون علاوه بر حضور در چند نمایشگاه گروهی و انفرادی سه آلبوم نیز منتشر کرده است.

آلبوم های «بر من گذشت» ، «آوار نگاه» و “رهگذر” آثاری هستند که تاکنون از این خواننده در بازار موسیقی منتشر شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ