تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت فرزاد فرزین بدون کارگردانی و ساده اجرا شد.

0

 فرزاد فرزین در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر با گروه شوک در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفت و قطعات خاطره انگیز خود را اجرا کرد. درابتدا از بلندگو ها پیامی پخش شد این پیام مبنی بر این بود که جشنواره امسال از تاریخی ترین و بی سابقه ترین جشنواره ها  است چون رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی منجر به جابه جایی آن شده است.

در این کنسرت قطعه «آره آره» اجرا شد سپس قطعات «شش» و «عذابم نده» «نگرانتم» و «تو فکرتم» و «ای وای دلم»،«قلبم را» ، «ماه عسل» «با تو» و «احساس»  را اجرا کرد.

بعد از اجرای قطعه «تو فکرتم» درباره آلبوم تازه خود گفت: «آلبوم شانزلیزه سال ۹۶  منتشر می شود. ما تلاش می کنیم که این آلبوم در بهترین زمان منتشر شود. در ادامه این کنسرت فرزاد فرزین به همراه دو نوازنده خود در حال دست زدن قطعه «قلبم را»  با شور وصف ناپذیری برای حضار اجرا کرد.

بعد از پایان بخش اول کنسرت فرزین صحنه را ترک  کرد و در اختیار نوازندگان برای هنرنمایی قرار داد ؛ در این هنگام صدای سازهای ساکسیفون، گیتار الکتریک ،پرکاشن ،ویولن و ارگ در سالن پیچید و شور وصف ناپذیری را با خود به همراه داشت .

در بخش دوم این کنسرت فرزاد فرزین به روی صحنه آمد و قطعه «برگرد» را خواند سپس قطعات «عاشقت شدم» و «بیا بیا»  را اجرا کرد و گفت: یک دوست خوب وخواننده خوش صدا در سالن حضور دارد علیرضا طلیسچی به تازگی نخستین کنسرت خود را برگزار کرده است.

در ادامه فرزاد فرزین قطعه «درکم کن» را با تصاویری از شعله های آتش به زیبایی تمام اجرا کرد  و بعد از آهنگ «احساس» طی سخنانی گفت: برادران حاتم پور از تهیه کنندگان  خوبی هستند که در سالن حضور دارند همچنین دکتر چراغعلی و کیوان ملکی لطفا آنها را تشویق کنید. معمولا اجراهای ما کارگردانی شده است ولی چون برای جشنواره بود بدون کارگردانی به صحنه آمدیم .

بعد از اجرای قطعه پر طرفدار «ماه عسل » فرزاد فرزین کنسرت خود را با قطعه «با تو» به پایان رساند.

در ادامه عکس های نیلوفر مزارعه از این کنسرت:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ