تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تور کنسرت های خارجی فرزاد فرزین در راه است

0

هم آهنگ – سارا صادقی : آلبوم ۶ فرزاد فرزین به زودی منتشر می شود.

فرزاد فرزین ضمن اعلام این خبر درباره آلبوم (۶) به هماهنگ گفت: این آلبوم با همکاری تیم قبلی منتشر خواهد شد، با این تفاوت که ترانه های روزبه بمانی به یک قسمت از ترانه ها اضافه شده است.

وی در ادامه درباره فضای آلبوم (۶) خود گفت:فضای آلبوم ۶ بسیار خاص است و هیچ شباهتی به فضای آلبوم های قبلی ندارد؛این آلبوم مانند آلبوم های دیگر فرزاد فرزین سبک خاص خودش را دارد و هنوز اسمی برای این آلبوم مشخص نشده است.

این خواننده با اشاره به  کنسرت سال ۱۴۱۰ که قرار است به زودی برگزار شود توضیح داد: کنسرت ۱۴۱۰ درواقع مثل سفر در زمان است که قرار است شبیه سازی وباز سازی شود.

فرزین افزود: طوری این بازسازی صورت می گیرد که به نظر برسد که این کنسرت در ۱۵ سال بعد برگزار می شود. با توجه به شرایط سعی میکنیم این کار را به نحو احسن انجام دهیم.

این خواننده با اشاره به برگزاری کنسرت بین المللی خود گفت:یک سری اتفاقات بین المللی در راه است ؛تا زمانی که قطعی نشود نمی توانم راجع به کنسرت بین المللی خود توضیح دهم .

وی درانتها گفت: در مورد کنسرت های خارج از کشور هم در حال مذاکره هستیم ،قصدداریم کنسرت های انگلیس و آمریکا را برنامه ریزی و اجرا کنیم.

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ