تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«فاصله» محمد خلج رونمایی شد

0

دومین آلبوم «محمد خلج» به نام «فاصله» ،چهارشنبه هفدهم مرداد ماه در آمفی کافه (مجید مظفری) رونمایی شد. این مراسم با اجرای بهروز مقدم و تبریک مهمانان ، داوود حیدری (گوینده و خواننده )، سیامک اشعریون (بازیگر ) آغاز و با اجرای قطعه «لمس رویا» وارد بخش دوم شد .

در این قسمت از مراسم  دکتر چراغعلی درجایگاه آهنگساز این آلبوم دربار ه مراحل سخت تولید آلبوم در شرایط فعلی جامعه سخن گفت. همچنین ترانه مکرم به عنوان یکی از ترانه سرایان این آلبوم ، ضمن عرض تبریک، تولید آلبوم فاصله را نتیجه پشتکار وزحمات شبانه روزی این خواننده عنوان کرد و گفت:آقای خلج در بخشی از پروسه ساخت حتی از سرمایه مالی خودشان برای این کار دریغ نکرد. امید که این آلبوم با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.
در ادامه قطعه «امام رضا» توسط خلج اجرا شد و در انتهای مراسم خانم شیخی تهیه کننده و نماینده موسسه فرهنگی هنری نوای چنگ درباره مراحل تولید این آلبوم به ایراد سخن پرداخت و آینده درخشانی را برای این خواننده متصور شد.
محمد خلج از خواننده های نسبتا قدیمی موسیقی پاپ است و آثار ماندگاری در رادیو و تلویزیون اجرا کرده است . وی قطعاتی همچون دریا به دریا، من و تو ، یه نگاه ساده و عشقم را به عنوان سرتیتر کارنامه کاری خود دارد.
در این رونمایی مهمانان ارزشمندی همچون دکتر محمدرضا چراغعلی، ترانه مکرم، لی لا رضایی، هانیه خلج، داوود حیدری، شبنم عراقی نژاد، شیما شهامتی، بهروز مقدم، داریوش رحمانی، بهزاد عبداللهی، شهریار کسروی، داوود حیدری، حامد حسینی خواه و محمد اخوت حضور داشتند
حسن ختام این مراسم اجرای اهنگ «وابسته» توسط محمدخلج بود که مورداستقبال حاضرین قرار گرفت.

در ادامه عکس های حسن کی نژاد از این مراسم را مشاهده می کنید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ