تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

فریدون آسرایی و فرزاد فرزین تیتراژ سریال عاشقانه را می خوانند

0
فریدون آسرایی از تیتراژ خوانی خود در سریال عاشقانه تا انتشار آلبوم تازه اش خبر داد.
فریدون آسرایی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از تازه ترین فعالیت های خود گفت: قرار است شروع تیتراز سریال جدید منوچهر هادی را بخوانم، تیتراژ پایانی را هم فرزاد فرزین می خواند.
وی در ادامه درباره آلبوم تازه خود گفت: به خاطر فعالیت هایی که دارم همیشه آماده شدن آلبومم دو الی سه سال طول می کشد، در حقیقت رکورد ما سه ساله است. زیاد تابع اسم و رسم نیستم، یعنی برایم اهمیت ندارد که با آدم های مطرح کار کنم.

این خواننده یاد آور شد: در آلبوم قبلیم از ۱۰ ترانه سرا استفاده کردم که اکثر آنها از چهره های جوانی بود که تازه به عرصه موسیقی آمدند؛ چون دوست دارم کارهایم یکنواخت نباشد از آدم های مختلف استفاده می کنم.

آسرایی با اشاره به عوامل تولید آلبوم خاطر نشان کرد : ۱۵ الی ۱۶ قطعه را آماده کرده ایم که قرار است از میان آنها قطعات آلبوم را انتخاب کنیم. مانند گذشته از بهروز صفاریان کمک می گیرم و همچنین تنظیمات آلبوم را بر عهده برادران حجت گذاشته ام؛ هنوز آلبوم نام مشخصی ندارد.
وی درباره اجرای کنسرت خود گفت: هیچ خواننده ای نمی خواهد اجراهاش مانند کارهای قبلیش تکراری باشد برای همین همیشه سعی می کند کار متفاوتی را ارائه کند. تازه از خارج آمده ام هنوز با رهبر ارکستر خود جلسه ای نگذاشته ام، باید ببینیم چه کاری می توانیم انجام دهیم که اجرای متفاوتی داشته باشیم، البته قصد دارم در کنسرت تهران آهنگ هایی را اجرا کنم که تا کنون اجرا نکرده ام؛ قطعاتی که کم تر اجرا شده قاعدتا این قطعات از میان آلبوم هایم انتخاب می شود به احتمال زیاد آهنگ «خداحافظ تهران» را اجرا خواهم کرد .
آسرایی در پایان گفت: در روز های پایانی جشنواره فجر هم قرار است اجرایی داشته باشم. در خصوص تور کنسرت های شهرستان هم می توانم بگویم که قرار است در شهرهای اصفهان، رشت، کیش، شیراز و شهرهای دیگر اجراهایی داشته باشیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ