تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

فریدون بیگدلی: قانون برای همگان یکسان اجرا نمی شود

0

فریدون بیگدلی از انتشار آهنگ های جدید خود خبر داد.
بیگدلی در این باره به هم آهنگ گفت: به زودی چند آهنگ از من برای صدا و سیما و جشنواره های مختلف داخلی منتشر می شود که آهنگسازی این قطعات را خودم بر عهده دارم. همچنین جدیدترین آلبومم نیز به زودی وارد بازار موسیقی کشور می شود.
وی تاکید کرد: این آلبوم با نام «به من ربطی نداره » با همکاری بابک مافی ، شایا تجلی ، مهرزاد امیرخانی ، مجتبی ضعیفی ، ترانه مکرم ، ساناز کریمی و…. به زودی روانه بازار موسیقی کشور می شود. برای این آلبوم ۲۳ آهنگ تهیه شده است که از این ۲۳ آهنگ ۱۰ آهنگ انتخاب و در آلبوم قرار داده می شود.
این خواننده در خصوص مشکلات انتشار آلبوم گفت: تا به امروز نزدیک ۶۰ الی ۷۰ میلیون تومان برای آلبوم جدیدم هزینه کرده ام اما در حال حاضر برای پخشش به مشکل بر خورده ام و می گویند خودت باید انتشارش دهی. مگر ما درآمد موسیقیایی مان چقدر است که این همه هزینه را متحمل شویم؟
قبل از این شرکت ها برای انتشار آلبوم و پخش اش با ما قرار داد می بستند، اما در حال حاضر همه چیز را باید خودت انجام دهی. شرکت ها به تعدادی از خوانندگان بسنده کرده اند و حول محور آن خواننده ها فعالیت می کنند.
وی در خصوص ورود خواننده های نو ظهور با آهنگ های سخیف در عرصه موسیقی گفت: روزانه صدها آهنگ از خواننده های مختلف منتشر می شود. اما متاسفانه به دلیل نبودن ویترینی برای ارائه خوانندگان دارای مجوز، ما کمتر شنیده می شود.
بیگدلی در پاسخ به این که دلیل مانگاری آثار قدیمی چیست، گفت: دلیلش ساده است، تعداد تولیدات کم بوده و آهنگسازان کارهای شایسته و ماندگاری را از خود به جا می گذارند و همین امر سبب شنیده شدنشان می شد . این مردم بودند بین آهنگ هایی که می شنیدند انتخاب می کردند، اما امروزه متاسفانه با ورود بیش از اندازه خواننده به عرصه موسیقی ، این اجازه را از مخاطب میگیریم که حتی یکبار نیز آهنگ را گوش کند تا بخواهد انتخاب کند.
وی بی عدالتی موجود در موسیقی را نقد کرد و گفت: کارهای خیلی از خوانند در شبکه های ماهواره ای پخش می شود حتی برخی از خوانندگان با شبکه هایی که خط و مش شان مشخص است حضور پیدا می کنند و مصاحبه های نیم ساعته با آنها انجام می شود و بدون هیچ گونه مشکلی کنسرت هایشان برگزار می شود در صورتی که مطمئنا اگر این اتفاقات از جانب ما باشد اتفاقات جبران ناپذیری برایمان رقم می خورد. قانون برای همگان یکسان اجرا نمی شود.
وی به عنوان حرف پایانی گفت: از مسولین تقاضا دارم شبکه ای را همانند شبکه ورزش ، پویا و… را در اختیار موسیقی قرار دهند.
فریدون بیگدلی از معدود خوانندگانی که توانسته از ابتدای شروع به فعالیت اش با صدا و سیما همکار مستقیم داشته باشد و تا به امروز آثار ملی و میهنی ارزنده ای را در کارنامه خود رقم زده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ