تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

فریدون خشنود : کنسرت گروه «پنج» شهریور ماه برگزارمی شود /آلبوم «روزگار مجازی ۱» منتشر می شود

0

هم آهنگ – سارا صادقی : کنسرت گروه «پنج» ، ویژه بانوان با اجرای رایسا آوانسیان به زودی در تالار وحدت برگزار می شود.

فریدون خشنود آهنگساز پیشکسوت ازتازه ترین فعالیت های خود خبر داد وبه هماهنگ گفت: به سرپرستی رایسا آوانسیان گروهی تشکیل دادیم ،که  در این گروه ۱۵ تا از صداهای درجه یک خانم حضور دارند و قرار است  به زودی کنسرت بانوان را در تالار وحدت اجرا کنند.

وی افزود:این کنسرت زیر نظر شرکت ۵ برگ برگزار خواهد شد ؛به عنوان مدیر عامل این شرکتهمه کارها را انجام داده ایم ، تا این کنسرت به نحو احسن برگزار شود .

این آهنگساز درباره گروه «پنج» توضیح داد: گروه پنج زیر نظر شرکت ۵ برگ هنر فعالیت های خود را دنبال می کند ؛قرار است دراین کنسرت که شهریور ماه برگزار می شود ؛آهنگ های قدیمی خارجی اجرا شود.

فریدون خشنود در ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود گفت: آلبوم روزگار مجازی ۱ ،آلبومی به خوانندگی فرشاد خشنود است، که به تازگی مجوز آن را گرفته ایم ودر حال انتشار است .

وی افزود: فرشاد خوشنود که سالها با نام باکتری خان در حال فعالیت می باشد وآلبوم اولش با موفقیت مواجه شد، بعد از آلبوم «روزگار مجازی ۱» که به زودی منتشر می شود؛در حال حاضر درگیر مجوز آلبوم سومش است .بعد از انتشار آلبوم سوم که وکال است به زودی کنسرتی برگزار خواهیم کرد.

این هنرمند با اشاره به فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول آهنگسازی آثار دو خواننده جوان به نام های محسن سلیمانی و حسام آلین هستم . هر دو از خوانندگانی هستند که صداهای درجه یک وخوبی دارند .

وی در پایان افزود: فعلا دو تا از آهنگ های محسن سلیمانی ضبط شده وآماده انتشار است ؛ ولی ما  در شرف این هستیم که آلبوم این خواننده را به صورت تک آهنگ یا آلبوم آماده کنیم. حسام آلین  هم خواننده خوبی است؛ صدای بسیار توانایی دارد .انشالله امسال به زودی این دو خواننده را معرفی می کنم .

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ