تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

فریدون آسرایی: امیدوارم در سراسر ایران جشنواره موسیقی برگزار شود

0

«فریدون آسرایی»، شامگاه گذشته در دومین روز از سی ودومین جشنواره موسیقی فجر در «سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران» به دیدار دوستداران و مخاطبان خود رفت، وی در کنسرت خود گلچینی از آثار قدیم و تازه اش را  تقدیم مخاطبانش کرد.
فریدون آسرایی در نخستین سانس از دومین روز جشنواره بین المللی موسیقی فجر به روی صحنه رفت و قطعاتی چون‌ «عشق یعنی»، «نگاهت» ، «غریبه»، «ببخشید»، «افسون»، «سلام»، «روناک»، «هنوزم همونیم»، «فراموش کن»، «پشیمونی»، «یاد تو می افتم»، «مستی»، «دوست دارم»، «ای کاش»، «چشمات مال منه»، «خاطره» و «یادش بخیر»، «گل هیاهو»  را اجرا کرد.
ودر ادامه فریدون آسرایی با اشاره به حضور خود در جشنواره موسیقی فجر گفت: امسال این افتخار نصیب من شد که در جشنواره حضور داشته باشم، امیدوارم جشنواره ها زیاد شود. امشب می خواهم سر و صدایی به راه بیاندازم تا همه بفهمند ما امشب کنسرت داریم سپس آهنگ غریبه را با شور وصف ناپذیری خواند وحضار هم او را همراهی کردند.
در بخش دیگری از این کنسرت تکنوازی شاد ویولن و تنبک اجرا شد در ادامه فریدون آسرایی قطعه ببخشید را اجرا کرد، بعد از این اجرا به حضار گفت: همه خوشحال هستید که پرسپولیس و استقلال پیروز شدند! بعد از این سخنان جمعیت غوغایی به پا کردند .
سپس فریدون آسرایی با اشاره به اینکه من ساکن کرج هستم در این شهر اجازه هیچ کنسرتی داده نمی شود خاطر نشان کرد:امیدوارم  روزی بتوانم در این شهر اجرایی داشته باشم و امیدوارم روزی راببینم که در سراسر ایران جشنواره موسیقی برگزار می شود.

سی و دومین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ دی ماه آغاز شده و یکم بهمن ماه به کار خود پایان می دهد.

در ادامه عکس های اشکان آزادبخت از این کنسرت را ببینید:

فریدون آسرایی fereydoon-2 fereydoon-3 fereydoon-4 fereydoon-5 fereydoon-6 fereydoon-7 fereydoon-8 fereydoon-9 fereydoon-10 fereydoon-11 fereydoon-12 fereydoon-13 fereydoon-14 fereydoon-15 fereydoon-16 fereydoon-17 fereydoon-18

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ