تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از جمع آوری آلبوم تا انتشار قطعات تازه

0
فریدون بیگدلی از جدید ترین اثر خود گفت: آلبوم تازه ام تقریبا آماده شده است ، سال گذشته آن را شروع کردم ولی هنوز منتشرنشده است چون تصمیم قطعی برای انتشار آن ندارم؛ شاید به صورت تک ترک منتشر شود.

وی افزود: اگر بخواهم اثر را به صورت آلبوم منتشر کنم  قصد دارم با بر خی از شرکت ها مراوده کنم و شرایط را بسنجم اگر امکان آن وجود داشته باشد؛ به صورت آلبوم روانه بازار می کنم.

این خواننده در ادامه درباره جزئیات آلبوم توضیح داد: اکثر کارهای آلبوم «به من ربطی نداره» را خودم ساخته ام؛ البته بابک مافی هم در آماده کردن این اثر من را یاری کرد  همچنین، اشعار آن از افراد مختلف است .

بیگدلی اضافه کرد: حدود ۳۰ قطعه آماده کرده ام؛ اگر بخواهم آن را منتشر کنم ۱۰ الی ۱۲ تا را برای آلبوم انتخاب می کنم ؛هنوز تصمیم نگرفته ام .

وی با اشاره به ترک هایی که منتشر کرده است یاد آور شد: چند ترک پیش از عید منتشر کردم که دیده و شنیده شد برای همین تصور می کنم انتشار قطعه بهتر از آلبوم است البته اگر قطعات به صورت  تبلیغاتی از شبکه ها هم پخش شود بهتر دیده می شود.

این هنرمند در خاتمه عنوان کرد: برای اجراهای صحنه ای هنوز برنامه ریزی نکردم البته برنامه های ارگانی خود را  در مناطق آزاد ،شهرهای مختلف و داخل تهران دارم ولی به شکل بلیت فروشی اجرا نداشته ام.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ