تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ما به دنبال رضایت مردم و ماندگاری اصالت هستیم

0

فریدون خشنود مدیر شرکت «پنج برگ هنر» از معرفی «کوروش کیان» خواننده جوان به عرصه موسیقی وانتشار آلبوم تازه او خبر داد.

فریدون خشنود با اعلام این خبر  گفت: در حال حاضر درگیر آهنگسازی آلبوم «کوروش کیان» خواننده جوان وبا استعدادی هستم که به زودی به عرصه موسیقی معرفی می شود. آلبوم او شامل 10 قطعه است که فعلا 5 آهنگ آن تکمیل شده است .

وی با اشاره به جزئیات این آلبوم توضیح داد: این آلبوم کاری فاخر و ارکسترال است که از مهر سال گذشته تاکنون 5 قطعه آن را ضبط کرده ایم وبه قول معروف کاری یکبار مصرف نیست. انشالله وقتی چند کار دیگر هم ضبط شد قصد داریم قطعات را منتشر کنیم وبعد از انتشار آلبوم هم اجرایی خواهیم داشت.

این خواننده عنوان کرد: برنامه های دیگری هم در دست تهیه دارم قرار است چهره تازه ای را به موسیقی معرفی کنم فعلا نمی توانم اطلاعات بیشتری درباره آن دهم چون عادت ندارم تا کاری را شروع نکردم راجع به آن صحبت کنم.

خشنود درپایان با بیان اینکه موسیقی ما به فضای متفاوت ورود پیدا کرده است گفت: ازموسیقی اصیل دور شده ایم ، از لحاظ موسیقیایی افکارعمومی راحت طلب شده اند کارها تکراری شده است برای همین من وامثال من باید تلاش کنیم که اصالت موسیقی ایرانی را حفظ کنیم .مطمئنم مردم ما وقتی کار شنیدنی بشنوند طرفدار آن خواهند شد، آنها به دنبال کار فاخر هستند چه در سایت های داخلی چه ایرانی ، اما متاسفانه کارها هیچ وقت ماندگار نیست ما به دنبال رضایت مردم و ماندگاری اصالت هستیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ