تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

دلنوشته فریدون خشنود به مناسبت درگذشت ناصر فرهودی

0

به نام حضرت دوست كه هر چه هست ، اراده ی اوست ناصرخان فرهودی عزیزم و یك دانه ! اسطوره درك موسیقی های فرا زمینی و دوست سالهای دور تا كنون ! شریك شنیدن موسیقی هایی كه در غم و شادی ساخته ام ! به نرمی افتادن یك برگ از شاخه ی هستی …

 

رفت !! سهم من از آهنگهایی كه خواهم ساخت بی شك غمی گسترده از درك عمیق نبودن گوشی سخن نیوش است كه موسیقی را او می بوئید و صدا را می فهمید ! سهم من از سالها عشق ورزی با آهنگهائی كه ساخته ام و آن عزیز سفر كرده ام شنید و به زیبائی ثبت و ضبط كرد !! افسوسی بی دریغ ست ! یك درد جانكاه !! برای تمامی باقی مانده ام !

ناصر عزیز و مهربانم نام و یاد تو در آهنگین صدای باد و آب با من است تا همیشه رفیق ، یار و همدم  روزگاران دیروز، امروز و فرداهای من خواهی ماند.

 

اینك كه در رسای دانای فرزانه ! گوش سخن نیوش موسیقی ناب ایرانی ! ناصرخان فرهودی عزیزم نشسته ام ! ضمن آرزوی صبر بر مصیبت برای خاندان جلیل فرهودی  ! موسیقی دانان و شاعران فرهیخته ، دوستان مشترك و جامعه ی هنری ایران ، علو درجات آن مرحوم را از درگاه احدیت خواهانم ! باشد كه در «اعلی علین خلد برین» مكانشان قرار گیرد و «اولیا وابنیا الهی» هم نشینشان !

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ