تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

وزارت ارشاد باید در تولید آلبوم پاپ سخت گیری کند

0

فیروز ویسانلو از انتشار آلبوم خاطرات سه تا آلبوم مشترک خود با «بابک شهرکی» خبر داد.
فیروز ویسانلو در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از آلبوم تازه خود گفت: آلبوم تازه ام به نام «خاطرات سوم» است که شامل ملودی های متفاوتی می شود و ادامه آلبوم های خاطرات یک و دو است که قبلا منتشر کرده بودم. نیمه اول سال ۹۶ روانه بازار خواهد شد.

وی با اشاره به آلبوم دیگر خود گفت: آلبوم دیگری هم با «بابک شهرکی» به صورت مشترک دارم که بدون کلام است و بر اساس ملودی های قدیمی ساخته شده؛ این آلبوم را به شکل فاخرتر و امروزی تری بازسازی کردیم و شاید به نوعی یک لباس جدیدی بر تنش کردیم.
این نوازنده پیشکسوت در ادامه درباره این آلبوم توضیح داد: این مجموعه را به این صورت جمع آوری کردیم که «بابک شهرکی» که نوازنده ویلن هستند و استودیو هم دارند، زحمت ضبط موسیقی را بر عهده داشتند و نوازندگی ویلن و کمانچه هم با ایشان بود و نوازندگی سازهای کلاویه ای مانند گیتار و گیتار باس و … را من انجام دادم . شرکت باربد هم طراحی جلد آلبوم را برعهده دارد .

ویسانلو خاطر نشان کرد: ما اسم آلبوم را «کُلاژ»گذاشتیم ، شامل ۹ ترک است که در واقع یک نوع ترکیبی از موسیقی های قدیمی است ، با این حرکت امیدواریم بتوانیم که جوانان را با موسیقی قدیمی آشناتر کنیم و نگذاریم که از یادشان برود .

وی در ادامه با انتقاد از فضای موسیقی پاپ گفت: امیدوارم هنرمندان در تولید آثار هنری دقت بیشتری به خرج دهند .از وزارت ارشاد خواهش می کنم در تولید آلبوم پاپ سخت گیری بیشتری کند چون محتوای شعری و موسیقیایی که وارد بازار می شود تعیین کننده این است که ملت چه موسیقی گوش می دهند .
این نوازنده در پایان افزود: موسیقی باید دارای رسالت باشد چون در شکل گیری شخصیت جوانان ما تاثیر گذار است .متاسفانه ما امروزه شاهد موسیقی هایی هستیم که از چنین رسالتی برخوردار نیستند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ