تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

علت فروش های فوق العاده آلبوم در سال ۱۳۹۴ تا به امروز

0

در سال گذشته و جاری آلبوم های بسیاری منتشر شد؛که برای مثال میتوان دوئل در آیینه«رضا یزدانی»،سلام ساده«امیرعلی بهادری»،شش«فرزاد فرزین»،چمدون تو«مهدی یغمایی»،حالم خوبه«بابک جهانبخش»،امیر بی گزند«محسن چاوشی»،منشور«کاوه آفاق»،قایق کاغذی«پازل بند» و… را نام برد.
بسیاری از این آلبوم ها فروش چشم گیری داشته است مانند آلبوم «امیر بی گزند»،«حالم خوبه» و «شش» که طی نظر سنجی و گزارشی که سایت هم‌آهنگ از مخاطبان و صاحبان «مراکز پخش سی دی» داشته است به این جمع بندی رسیده است؛در ادامه نظرات مخاطبان و صاحبان مراکز پخش سی دی را میخوانید.
مخاطبی در جواب به سوال علت خریدن چندین آلبوم یک خواننده توضیح داد:
بسیار چهره این خواننده را دوست دارم و برای اینکه عکس هایش را در اتاق نصب کنم چندین آلبوم میخرم تا تعداد عکس هایم بالا رود.
صاحب مراکز پخش سی دی راجب فروش باور نکردی آلبوم ها در روز های اول اینگونه گفت:
سنین هواداران بسیار پایین است؛تا حالا اتفاق افتاده است هواداری،مجموعه ۵۰ جلدی آلبوم را خریداری کند و در قبالش تعداد بالایی هم پوستر درخواست کند.
مخاطبی هوادار مهدی یغمایی بود و وقتی علت تهیه چند جلد آلبوم را از او پرسیدیم اینگونه پاسخ داد:
شخصا سه نسخه از آلبوم «چمدون تو» را خریداری کرده ام؛به این علت که اگر سی دی آسیب دید و قابل پخش نبود دیگر استرس پیدا کردن این آلبوم را نداشته باشم چون بسیار صدای استاد را دوست دارم.
در آخر صاحب مراکز پخش سی دی دیگری در ادامه توضیح داد:
هواداران بیشتر به دنبال چهره هستند و اصلا هنر و استعداد خوانندگان بزرگی چون بابک جهانبخش،فرزاد فرزین،محسن یگانه و… را کم میبینند یا برخی اصلا نمیبینند و این باعث تاسف است؛امیدوارم این فقر در هواداران موسیقی برطرف شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ