سرنوشت هنرمندان موسیقی هم به «جم» ختم می شود

0

قاسم افشار گفت: شبکه جم با تبلیغات گسترده خود قصد دارد خوانندگان و آهنگ سازان را به سمت خود جذب کند؛ اخیرا هنرمندان سینما به دلیل عدم حمایت به شبکه جم پیوستند؛ این اتفاق ناگواری است، قطعا برای موسیقی هم رخ خواهد داد.
قاسم افشار در گفت و گو با خبرنگار هم آهنگ با اشاره به اتفاقات اخیر که در فضای موسیقی رخ داده است گفت: ما وزیری می خواهیم که در تفکر و اعتقادات خود پا بر جا باشد؛ جالب نیست که هنرمند با ترس و لرز کنسرت برگزار کند. امیدوارم کسی که جایگزین جنتی می شود بتواند از هنرمندان حمایت کند .
وی در ادامه در خصوص انتشار تک آهنگ تازه خود گفت : تک آهنگ «حرف تازه» آهنگ جدیدی است که بابک برهانی و بهروز لطفی پور در تنظیم و آهنگ سازی آن به من کمک کرده اند، قرار است بعد از محرم منتشر شود.
این خواننده درباره آلبوم تازه خود توضیح داد: درحال جمع آوری تعدادی تک ترک هستم قرار است آنها را در غالب یک آلبوم منتشر کنم در حال حاضر ۳ تا از تک آهنگ های آلبوم تولید شده است؛ هفته دیگر یکی دیگر از کارها آماده می شود و در نهایت ۵ کار دیگر باقی مانده است.
افشار یاد آور شد : دو سال پیش کاری را تولید کردم به نام «مولا حسین» که متاسفانه برای انتشار آن از سوی صدا و سیما هیچ گونه حمایتی صورت نگرفت. به همین دلیل خیلی وقت است که با صدا و سیما کاری ندارم.
وی در خاتمه خاطر نشان کرد: در حال حاضر صدا و سیما شرایط خوبی ندارد ؛ تنها تولیدات خود را پخش می کند ؛ کارهایی را تولید می کند که فیلتر دار است ؛ در کل می توانم بگویم این کارها را خودشان تولید ، منتشر و گوش می دهد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید