تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

انتشار قطعه «عشق» به مناسبت اربعين حسينی

0

قطعه «عشق» با صدای غلامرضا صنعتگر به مناسبت اربعين حسينی منتشر شد و اين در حالی است كه اين هنرمند هم اكنون در بستر بيماری است.

وحيد قربانی (تهيه كننده اثر) در اين باره توضيح داد: اين قطعه بر روی ترانه ای از مجيد ذاكری ساخته شده است كه پيش از اين ترانه «ميشه ضامنم بشی» را سروده بود. تنظيم و آهنگسازی قطعه نيز بر عهده دكتر محمدرضا چراغعلی بوده است.
او ادامه داد: اين قطعه در واقع تيتراژ فيلم مستند «جام وصل» است كه چند روايت از يك عمر نوكری يك مداح را در بر می گيرد و به تهیه کنندگی بنده تولید شده است که به زودی در شبكه سینمای خانگی پخش خواهد شد. اين مستند از زاويه ها و ديدگاه افراد مختلف زندگی يك مداح و عاشق امام حسين (ع) به نام زنده ياد محسن فيضی را به تصوير کشیده است.

وی افزود: آقای صنعتگر اين قطعه را به مناسبت ميلاد امام حسين (ع) اجرا كرده بود اما متاسفانه حال جسمی ايشان خوب نبود و مدتی در بخش مراقبت های ويژه بستری بود. حالا تصميم بر اين است كه تيتراژ اين فيلم مستند به همراه كليپ مخصوص آن با توجه به نزديكی به اربعين حسينی منتشر كند. با این امید که آهنگ به دل هر کس نشست، اول برای شادی روح تمام دوستداران اهل بيت مخصوصا حاج محسن فيضی فاتحه ای قرائت كند و همينطور برای شفای هرچه زودتر غلامرضا صنعتگر صلواتی بفرستند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ