تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

در قرعه کشی اپلیکشن هم‌آهنگ شرکت کنید تا صاحب یک بلیت کنسرت شوید

0

هم‌آهنگ- در افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ اپلیکیشن هم‌آهنگ با غرفه های متفاوت خود برنامه های ویژه ای را برای طرفداران موسیقی رقم زد.

به گزارش خبرنگار هم‌آهنگ– نمایشگاه بین المللی الکامپ در حالی برگزار شد که اپلیکیشن هم‌آهنگ با دو غرفه متفاوت خود در سالن های ۳۱B وA 40 حضور خود را به طرفدارانش اعلام کرد.
از ویژگی های بارز غرفه سالن ۳۱ Bدکوری بود که به شکل هدفون با فضای استیج مانندی طراحی شده بود، روی این استیج لباس ، کلاه وساز درامز دیده می شد این خلاقیت به طرفداران موسیقی کمک می کرد که برای گرفتن عکس یادگاری ونواختن ساز درامز به روی استیج بروند.
یکی دیگر از غرفه های هم‌آهنگ در سالن ۴۰A و در بخش رایتل قرار دارد که در آن استیجی به نام لباهنگ است ؛ طرفداران موسیقی می توانند به روی استیج بروند وآهنگ مورد درخواست خود را لب خوانی کنند.از دیگر برنامه های هم‌آهنگ می توان به قرعه کشی وجوایز ویژه آن اشاره کرد ، شرکت کنندگان با مراجعه به غرفه هم آهنگ می توانند؛ این اپلیکیشن را به صورت رایگان نصب کنند و در قرعه کشی ویژه ای شرکت کنند و برنده یک بلیت کنسرت شوند.
لازم به ذکر است که بیست و دومین نمایشگاه الکامپ با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، ناصر علی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور افتتاح شد.
بیست ودومین نمایشگاه بین المللی الکامپ تا روز یکشنبه ۲۸ آذرماه ۱۳۹۵ پذیرای علاقمندان و متخصصان است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ