تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تخصیص صددرصدی عواید اجرای موسیقی کردی به زلزله زدگان غرب کشور

0

زهرا همتی مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات مدیران و کارشناسان بنیاد رودکی و دفتر موسیقی و با اظهار تاسف از وقوع زلزله در غرب کشور و خسارتهای مالی و جانی به مردم استان کرمانشاه افزود :تلاش در راستای کمک رسانی به افراد بازمانده در شرایط فعلی ضروری است و در این میان هنرمندان نقش مهم و تاثیرگذاری دارند .

وی با بیان اینکه هنرمندان همیشه در تمام حوادث و مسائل اجتماعی این چنین پیشگام بوده اند، از اجرای بزرگترین کنسرت حمایتی با حضور خوانندگان و نوازندگان مطرح کُرد در تالار وحدت در تاريخ سی ام آبان ماه خبر داد که قرار است با حضور پر رنگ مردم کُرد و اقوام دیگر در این اجرا کمک قابل توجهی از طریق بلیط هایی که در سایت ایران کنسرت به فروش می رسد جمع آوری و با مشارکت موسسه فروغ فلق، بنيادرودكی، دفترموسيقی ،موسسه ققنوس ،گروه آرشاویر به سرپرستی فرشاد رستمی و خوانندگی محمدرضا دارابی ،جمشید عزیزخانی،حسام لرنژاد، و فواد حسینی،این امر مهم محقق می گردد.

ضمنا در محل اجرای برنامه صندوقهایی با نظارت برای جمع آوری و کمکهای نقدی بیشتر مردم تدارک دیده شده است. ایشان با آرزوی روزهای خوب و بدون زلزله و دغدغه برای ایران عزیز اعلام نمودند که هم اکنون برای خرید بلیط این اجرا از سایت ایران کنسرت اقدام نمایید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ