تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

“جشن ده سالگی دارکوب در برج میلاد”

0

جشن ده سالگی “دارکوب” جمعه پنجمین روز از خرداد ماه در سالن همایش های برج میلاد در حالی برگزار شد، که با فروش بلیط و استقبال بی نظیر و غیرقابل پیش بینی مواجه شد.

نوازندگان حرفه ای و مسلط به سرپرستی همایون نصیری نشان از دقت و اهمیت جایگاه موسیقی و ارایه اجرایی متفاوت به مخاطبان موسیقی، داشت. آرش مقدم نوازنده ی درام، مسعود همایونی نوازنده ی گیتار الکتریک، دارا دارایی نوازنده ی گیتار بیس، احسان نی زن نوازنده ی کمانچه، هومن نامداری نوازنده ی جفتی، ابراهیم علوی نوازنده ی عود، وارین ملکیان نوازنده ی کیبورد، حسین شریفی نوازنده ی ترومپت، محسن شریفیان پرکاشن و البته همایون نصیری نیز نوازندگی کاخن و پرکاشن را به عهده داشتند. رضا کولقانی خواننده جنوبی که می توان او را یک آرتیست و خواننده نامید، و همچنین سجاد عرب زاده که می توان او را یکی از استعدادهای موسیقی معرفی کرد نامید. حضور امید حاجیلی و اجرای چند قطعه از کارهای خودش، انرژی حاضرین را چند برابر کرد. ضمن اینکه ورود یکباره ی حامد بهداد و اجرای متعصب او نسب به لحن و گویش خود، از نکات قابل توجه و متفاوت گروه “دارکوب” بود.
همچنین حضور و اجرای علیرضا عصار که نشان از اعتبار گروه “دارکوب”داشت، اتفاقی جذاب و خوشایند برای حاضرین و میهمانان بود که به احترام عصار وی را ایستاده مورد تشویق قرار دادند.
استاد همایون شجریان از میهمان ویژه ای بود که با حضورشان اعتباری دو چندان به گروه ” دارکوب” بخشید. احسان خواجه امیری، روزبه بمانی، نوید محمدزاده، لاله اسکندری، سحر دولتشاهی، اشکان خطیبی، پژمان جمشیدی از جمله میهمانان این کنسرت متفاوت بودند.

در ادامه عکس های اشکان آزادبخت را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ