تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت گروه «دات» با حضور سه بازیگر زن

0

نشست خبری کنسرت «گروه دات» با حضور شهره سلطانی، شبنم قلی خانی، شهره لرستانی و عباس لطیفی ،کیارش حسن زاده و بهروز پناهنده برگزار شد.

شهره سلطانی در ابتدای نشست خبری کنسرت «گروه دات» گفت: رشته دانشگاه من موسیقی بوده اما در گذشته برای کنسرت مجزا به بانوان مجوز داده نمی شد و ما به اجبار با آقایان نوازندگیمی کردیم.

و من به محض اینکه متوجه شدم که بانوان هم می توانند کنسرت بگذارند این زمینه فعالیتم را آغازکردم.
سلطانی در ادامه افزورد: سه سال پیش تصمیم به تشکیل گروه گرفتم؛ مراحل را در دفتر موسیقی به ثمر رساندیم و «گروه دات» تشکیل شد.

این کنسرت پنجم «گروه دات» است و همچنین سال گذشته چهار سانس اجرا داشتیم.من تلاش کردم به یک پرفورمنس برسم. در کنار دوستان هنرمندم چون خانم لرستانی و قلی خانی اجرای متفاوتی خواهیم داشت.

در ادامه شهره لرستانی گفت: من با شهره سلطانی دوستی دیرینه ای دارم. سلطانی از من خواست تا در این اجرا دکلمه کنم و به هیچ وجه قرار نیست خواننده باشم.

شبنم قلی‌خانی عنوان کرد: به نظرم موسیقی بانوان همیشه نادیده گرفته شده و من بسیار خوشحال می شوم که بتوانم قدمی در این راستا بردارم، به همین دلیل پذیرفتم که در کنار ایشان اشعاری را دکلمه کنم.

عباس لطیفی در ادامه این نشست افزود: ما قطعات را با چند نوازندگان جدیدی تنظیم کردیم و این باعث افتخار است که برای بانوان کاری انجام دهم. معمولا در فضای موسیقی به بانوان کم لطفی می‌شود.

از اعضای تشکیل دهنده «گروه دات» میتوان به (نگین پارسا) ، (سحر شاطری) ، (مهتاب فتح الله نوری) ، (مهشید خیرالدین) ، (خزر چکاوک) ، (طراوت ابابخانلو) اشاره کرد.

لازم به ذکر است کنسرت «گروه دات» به خوانندگی شهره سلطانی با همراهی شبنم قلی خانی و شهره لرستانی در تاریخ ۲۲ و ۲۳ مرداد ماه به همت «موسسه فرهنگی هنری آوای مهر میهن» به مدیریت کیارش حسن زاده در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ