تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت گروه «گِره» در برج آزادی برگزار شد

0

شامگاه گذشته گروه «گِره» به خوانندگی «شهروز گودرزی» و «هادی کیانی» در برج آزادی به روی صحنه رفت.

متروی آزادی از هم همه و ازدحام دستفروشان وحاشیه نشینان پر شده بود با سختی توانستم از این فضا خلاص شوم و با گام های پی در پی خود را به برج استوار آزادی برسانم ،برجی که نماد از خودگذشتگی مردان دلاور ایران وخاطرات پیروزی انقلاب اسلامی است.

سالن برج آزادی محوطه ای نسبتا کوچک داشت در آن هیاهویی برپا بود حدود 300 نفر جمعیت که همگی آنها از علاقه مندان موسیقی متال بودند فضای سالن را اشغال کرده بودند همه بی صبرانه منتظر اجرای کنسرت گروه «گِره » به خوانندگی شهروز گودرزی و هادی کیانی (خواننده) بودند قرار بود تا دقایق دیگر این کنسرت برگزار شود.

با کنار رفتن پرده تشویق حضار آغاز شد وهیجان تماشاگران جوان به اوج خود رسید نا گهان غرش درام و گیتار الکتریک در فضا پیچید و بعد از چند ثانیه شهروز گودرزی و هادی کیانی خوانندگان گروه با نوازگانی چون سهیل زرین کلک (گیتار)، آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک)، محمد نیک (بیس)، نوید رهبر (کیبورد) و بهزاد اشعاریی (درامز) به روی صحنه آمدند و سه قطعه از کارهای خود را اجرا کردند.

در ادامه این کنسرت که تقریبا دو ساعت طول کشید این گروه آثار گروههای خارجی چون «پنترا» ، «نگادث»، «متالیکا»،«جور ستریانی»،«رمشتین»،« سیستم آو داون» را اجرا کرد.

در ادامه می توانید عکس های نیما زرینی را مشاهده کنید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ