تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت گروه «گِره» برگزار می شود

0

کنسرت موسیقی گروه «گِره» به سرپرستی شهروز گودرزی 6 و8 مرداد ماه در برج آزادی برگزار می شود.

آندره خاچیکیان نوازنده گیتارالکتریک و ازاعضای گروه «گِره» از کنسرتی که پیش رو دارند گفت: گروه «گِره» چهارمین اجرای خود را طی دو روز در برج آزادی برگزار می کند، این اجرا متفاوت خواهد بود چون قرار است یک نوازنده مهمان به نام «احسان ایمانی» را در کنار خود داشته باشیم و متاسفانه «هادی کیانی» هم به دلیل گرفتاری در این کنسرت حضور ندارد.

وی با اشاره به جزییات این کنسرت توضیح داد: در این کنسرت قرار است برخی از قطعات گروه «گِره» با عنوان Staring into space ، Are you lost و قطعات بازنویسی شده از گروه هایی چون Metallica ,Megadeth ,Joe satriani , system of a down , Pantera اجرا شود.

این نوازنده ضمن معرفی اعضای گروه گفت: از اعضای این گروه می توانم به شهروز ابوترابی گودرزی (خواننده)، هادی کیانی (خواننده)، سهیل زرین کلک (الکتریک گیتار)، محمد نیک (باس گیتار)، نوید رهبر (کیبورد) و بهزاد اشعاری (درامز) اشاره کنم بنده هم نوازنده گیتار الکتریک هستم.
خاچیکیان در ادامه خاطر نشان کرد: فعلا می خواهیم با انتشار قطعه پیش برویم بیشتر تصمیم داریم قطعاتی که ساخته ایم را به مرور در اجراهای خود ارائه دهیم بعد از آنکه تعداد ترک ها زیاد شد و تجربیاتی هم کسب کردیم به آلبوم جدی تر نگاه می کنیم.

وی در خاتمه گفت: علاوه بر همکاری با گروه «گِره» با کاوه آفاق هم فعالیت هایی دارم امکان دارد این خواننده در تابستان اجرایی داشته باشد ولی هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نشده است .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ