تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

با یک ارکستر ترکیبی قوی به روی صحنه می رویم

0
کنسرت گروه هم نوازان با همراهی حسین رضا اسدی و امیر رفعتی ،۷ بهمن ماه به روی صحنه می رود ؛ مجید فلاح پور تهیه کننده این کنسرت در گفت وگو با هم‌آهنگ درباره جزئیات برگزاری کنسرت هفت بهمن ماه سخن گفت.

مجید فلاح پور تهیه کننده این کنسرت در گفت وگو با هم‌آهنگ گفت: کنسرتی که قرار است ،هفتم بهمن ماه در تالار اندیشه برگزار شود ؛ ترکیبی از آثار همایون خرم وکارهای سنتی دیگر است؛ قرار است در این کنسرت ۱۲ قطعه که ۶ قطعه آن محلی و۶ قطعه دیگرسنتی است اجرا شود.

وی در ادامه از حضور حسین رضا اسدی و امیر رفعتی در این کنسرت گفت: حسین رضا اسدی خواننده توان مندی است وکارهای فول کلر و سنتی را خوب می خواند و سه آلبوم هم از او منتشر شده است؛ برای همین ازاو خواستیم که دراین کنسرت ما را همراهی کند؛ همچنین امیر رفعتی هم دیگر خواننده توانمندی است که صدای خوبی دارد و قرار است گروه را همراهی کند.

این تهیه کننده خاطر نشان کرد: امیر رفعتی فرزند وشاگرد قاسم رفعتی و یکی از شاگردان استاد شجریان است .تصور می کنم حضور این دو خواننده به ارائه کار خوب وحرفه ای کمک خواهد کرد. از دیگر اعضای گروه می توان به مهدی مرتضایی سرپرست ارکستر اشاره کرد وبنده هم مدیریت وتهیه کنندگی این ارکستر را به عهده دارم.

فلاح پور با اشاره به جزئیات این کنسرت توضیح داد: ما در بخش محلی از سازهایی چون کنتباس ،چلو ، ویلنسل ،پیانو و…استفاده کردیم ، حتی سازهای سنتی و کلاسیک هم داریم در حقیقت یک ارکستر ترکیبی قوی تشکیل داده ایم ؛ تمام نوازندگان حرفه ای هستند ودر ارکستر های بزرگی فعالیت داشته اند، این موضوع موجب شده است که ارکستر ما خیلی حرفه ای شود.

وی درخاتمه درباره بلیت فروشی این کنسرت گفت : بلیت فروشی چهارشنبه هفته پیش شروع شده، به لطف خدا خوب پیش می رود؛ قیمت بلیت ها از ۲۰ هزارتومان تا ۶۰ هزار تومان است ؛ با این حساب تصورمی کنم همه بتوانند از این کنسرت استفاده کنند .به لطف خدا اگر بتوانیم سانس را پر کنیم روز بعد از اجرا یعنی در تاریخ ۸ بهمن هم کنسرتی خواهیم داشت .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ