تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

صدای موسیقی جنوب هیچوقت قطع نمی شود

0

گروه موسیقی «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان در حالی درسالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به پایان رسید که با قطع نور وصدا آخرین قطعه «لیان» ناتمام ماند.

بعد از آنکه محسن شریفیان درگذشت «محمود جهان» را تسلیت گفت، با آئین نواخته شدن بوق های شاخی کنسرت «لیان» به طور رسمی شروع شد، سپس گروه «لیان» قطعات پرطرفدار خود را برای هوادارانش اجرا کرد.
از نکات برجسته این کنسرت می توان به حضور سه ستاره فوتبال ایران مهدی طارمی ،محسن مسلمان وحسین ماهینی بر روی صحنه اشاره کرد که در این هنگام محسن شریفیان با همراهی طبل بزرگی که روی صحنه بود، کل سالن را به تشویق واداشت.

در حالیکه کنسرت روبه اتمام بود و گروه لیان در حال اجرای آخرین قطعه خود بودند صدا و نور صحنه به یک باره قطع شد بعد از این اتفاق محسن شریفیان رو به حضارگفت: “صدای سالن را قطع کردند ولی صدای موسیقی جنوب هیچوقت قطع نمی شود”.و بدون نور و صدا قطعه آخر را به همراه گروه «لیان» با شور وصف ناپذیری اجرا کرد حضار هم با هیاهوی وصف ناپذیری این گروه را همراهی کردند.

 

لازم به ذکر است که؛ مجيد برومند «نوازنده» ، پرستوگلستانى، هانيه شاهمرادى «طراح لباس» ، حسين ناهينى «كاپيتان پرسپوليس» ، محسن مسلمان و مهدى طارمى «بازیکن پرسپوليس»، اميد حا جيلى ، پيمان رجبى و… از جمله مهمانانی بودند که در این برنامه حضور داشتند.

در ادامه عکس های نیما زرینی را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ