تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

گروه ماهان در برج آزادی می نوازد

0

کنسرت گروه موسیقی ماهان (مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی) به سرپرستی «بابک شیبانی» و رهبری «جلال امیر پور سعید»؛ اول شهریور در برج آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، گروه موسیقی ماهان متشکل از هنرجویان مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی است که از سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده است قرار است در این کنسرت در دو بخش قطعاتی از آهنگسازان مطرح موسیقی ایرانی را اجرا کنند.

در اجرای پیش رو قطعاتی چون وطن من (پرویز مشکاتیان)، رسوای زمانه (همایون خرم)، آسمان عشق (داریوش پیرنیاکان)، شب یلدا (علی اکبر شیدا) و نیز قطعاتی از جهانبخش پازوکی، مصطفی گرگین زاده، نادر گلچین، جلال امیر پور سعید، روح الله خالقی و مجید وفادار نواخته خواهد شد؛ این درحالی است که تنظیم تمامی قطعات برای ارکستر را جلال امیر پور سعید بر عهده داشته است.

کنسرت گروه موسیقی ماهان (مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی) به سرپرستی «بابک شیبانی» و رهبری «جلال امیر پور سعید» شامگاه پنج شنبه اول شهریور در برج آزادی برگزار می شود.

علاقمندان می توانند جهت هماهنگی برای حضور در این اجرا با مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به شماره 66743358 و 66743359 تماس حاصل نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ