تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اجراهای نوروزی «گروه مستان» آغاز می شود

0
پاشا هنجنی که با همایون شجریان همکاری هایی داشته است اکنون در گروه همای به عنوان نوازنده حضور دارد او معتقد است موزیسین ها برنامه مشخصی ندارند؛ چون با مشغله های لحظه ای چون ساختن موسیقی فیلم ، آلبوم و… روبه رو هستند ؛حتی با گرفتن مجوز کنسرتی همکاری آنها با خواننده ای شروع می شود.

پاشا هنجنی نوازنده نی از برنامه های خود در سال آینده خبر داد و گفت : در حال حاضر به عنوان نوازنده در کنار گروه مستان حضور دارم؛ احتمالا ایام نوروز این گروه اجرایی خواهد داشت ؛ فعلا درباره کنسرت کیش صحبت هایی صورت گرفته ست ولی نمی دانم قطعی شده است یا نه!
وی در ادامه با اشاره به همکاری خود با گروه مستان و دیگر گروه ها توضیح داد: سابقه همکاری من با همای به ۸ سال پیش می رسد؛ اولین اجرای مستان در لس آنجلس شروع شد و در ادامه تور کنسرت های آمریکا و اروپا را داشتیم .اخیرا هم با گروه همایون شجریان اجراهایی را پشت سر گذاشتیم.
این نوازنده در پایان یاد آور شد : تقریبا ۴ سال در کنار این گروه بودم اما به خاطر سفرهای طولانی و اجراهای گروه مستان در خارج از کشور مدتی در کنار این گروه نبودم. وقتی اجراهای این گروه در ایرن آغاز شد دوباره همکاری خود را با گروه مستان آغاز کردم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ