تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم جدید «نیوش» در راه است

0

آهنگساز و خواننده گروه تلفیقی«نیوش» از تولید و انتشار جدیدترین آلبوم خود خبر داد.
این خواننده با اعلام این خبر گفت: در تدارک اجرای کنسرتی در ماه های آینده هستیم.

ما اعضای گروه «نیوش» چند ماه است مشغول ضبط آلبوم جدید هستیم ولی به دلیل سخت گیری هایی که در تهیه و تنظیم آهنگ ها به خرج می دهیم این روند به کندی پیش می رود. اما دوستداران این گروه به زودی شاهد رونمایی این آلبوم می باشند.

خواننده گروه «نیوش» در ادامه صحبت های خود گفت: نام این آلبوم هنوز مشخص نشده است. احتمالا تا رونمایی آلبوم جدید تک آهنگی از این گروه منتشر نخواهد شد.

سروش قهرمانلو در ادامه اظهار داشت: علاوه بر اهمیت فراوان یک سالن مناسب برای اجرا به دنبال یک روز خوب و مناسب برای اجرای این کنسرت هستیم که امیدواریم این فرصت برای ما فراهم شود.

وی با بیان این که گروه های مستقل از جمله «نیوش» به هیچ گروه و دسته ای وابسته نیستند، تاکید کرد: بهای استقلال خود را اینگونه می پردازیم که باید از صفر تا صد برنامه ریزی ، هماهنگی و اجرای کنسرت خود را شخصا به عهده داشته باشند.
گروه «نیوش» تا کنون فعالیت هایی در زمینه موسیقی تلفیقی داشته است و توانسته خود را در زمره گروه های پرمخاطب این عرصه قرار دهد.

سروش قهرمانلو از شاگردان جلال ذوالفنون این گروه را با همکاری آرش قهرمانلو ( مدیر برنامه گروه ) و کیکاووس مختاری  ( رهبر گروه ) در ۱۳۸۸ پایه گذاری کرد.

اولین اجرای این گروه در سالن های مترو و فرودگاه مهرآباد با صدابرداری حرفه ای برگزار شد که برای اولین بار در تاریخ موسیقی ایران این اتفاق افتاد و با استقبال بی نظیر مخاطبان همراه شد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ