تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پالت در سی ودومین جشنواره موسیقی فجر حضور ندارد

0

امید نعمتی سرپرست گروه پالت از دلایل عدم حضور  این گروه در سی ودومین جشنواره موسیقی فجر تا تیتراژ خوانی در سریال لیسانسه ها خبرداد.

امید نعمتی در گفت وگو با هم‌آهنگ درباره دلایل عدم حضورپالت در سی دومین جشنواره موسیقی فجر گفت: گروه پالت قرار بود در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر حضور داشته باشد، ولی چون دو نفر از اعضای گروه در سفر بودند و نمی توانستند در روز اجرای کنسرت گروه را همراهی کنند و گروه هم آمادگی لازم را نداشت تصمیم گرفتیم در جشنواره امسال حضور نداشته باشیم.
وی افزود: قرار بود در سی ودومین جشنواره موسیقی فجر پالت در بخش اصلی (برج میلاد) وتلفیقی که دربرج آزادی برگزار می شد حضور داشته باشد.از آنجایی که پالت اجراهای خود را از سالن آزادی شروع کرد، به ما گفتند که می توانیم در برج آزادی اجرای خاطره انگیزی داشته باشیم ولی متاسفانه آمادگی لازم را نداشتیم که در این جشنواره حضور داشته باشیم. امیدوارم سالهای آینده در جشنواره حضور داشته باشیم.
این خواننده در ادامه درباره تیتراژ خوانی گروه پالت گفت: تیتراژخوانی باعث شده بود خیلی از خوانندگان وموزیسین ها بتوانند بهتر دیده شوند ، بسیاری ازخوانندگان پاپ وغیر پاپ با موسیقی تیتراژتوانستند موفق ومعروف شوند؛ صحبت هایی هم شده بود که پالت تیتراژ خوانی کند؛ پالت هیچ وقت تیتراژی در تلویزیون کار نکرد؛ چون ایده های مشخصی داشت وخط ومرز هایی را برای خود مشخص کرده بود.

وی افزود: سروش صحت را از قدیم می شناختم ویکی از دوستان خوبم بود و همکاری هایی هم باهم داشتیم وقتی تیتراژ خوانی این سریال را به ما پیشنهاد دادند آن را پذیرفتیم البته چون خیلی از هم نسلی های ما در سریال لیسانسه ها بازی کردند فکر کردم این سریال گزینه خوبی برای تیتراژ خوانی پالت است.
نعمتی با بیان اینکه ساخت تیتراژبستگی به کار دارد توضیح داد: یک ماه طول می کشد که ترانه وآهنگ ها در استدیو ضبط ومیکس شود ، بخشی از ملودی کار را بنده ساختم وبخش دیگر کاور است، گروه پالت هم تنظیم آن را انجام می دهد وهمچنین پیمان حاتمی هم میکس ومستر کار را انجام دادند که خیلی هم روی کار تاثیر گذاشت؛ مواردی را به موزیک اضافه کرد که بسیار به ترانه وکاور کار کمک کرد. برای من جالب بود که آهنگ لیسانسه ها توانست با سریال ارتباط خوبی برقرار کند.
سرپرست گروه پالت در ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود گفت: در حال حاضر گروه پالت درگیر آلبوم تازه خود است با این سرعتی که پیش می رویم امیدوارم هر چه زودتر آلبوم جدید پالت منتشر شود .من هم یک آلبوم مستقل به نام حرمان دارم که تا عید منتشر می شود.
وی در خاتمه درباره اجراهای پالت عنوان کرد: پالت تا عید در تهران کنسرتی نخواهد داشت چون درگیر آلبوم تازه خود است اما قرار است در شهرستان هایی چون شیراز ،رشت اجراهایی داشته باشد همچنین دردو فستیوال بزرگ که در خارج از کشور برگزار می شود قطعا اجراهایی دارد ؛ در حال حاضر آلمان قطعی شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ